search

Відкритий молодіжний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Шамраївські зорі»

З метою популяризації української патріотичної пісні, створення умов для формування та розвитку національних традицій сучасного вокального виконання, активізації творчої діяльності молоді і відповідно до Положення, затвердженого у Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 07 вересня 2017 року № 65/971, щорічно у Київській області проходить Відкритий молодіжний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Шамраївські зорі».
6-7 вересня 2019 року в с. Шамраївка Сквирського району Київської області відбудеться V Відкритий молодіжний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Шамраївські зорі».
У фестивалі-конкурсі беруть участь сольні виконавці та малі виконавські форми (дует, тріо) у двох вікових категоріях: 14-18 років та 19-25 років.
Анкети-заявки на участь у фестивалі-конкурсі подаються управлінню культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації до 15 серпня 2019 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або тел./факс: (044)286-87-48) з темою листа: «Шамраївські зорі - 2019».
До складу журі фестивалю-конкурсу входять народні та заслужені артисти України Тарас Петриненко, Валентина Степова, Анатолій Гнатюк, Ніна Мирвода, Астрая, Павло Мрежук, відомі діячі культури Влада Литовченко та інші.
Фестиваль-конкурс не передбачає вступних внесків. Проживання та харчування учасників фестивалю-конкурсу забезпечується за кошти засновників та організаторів заходу.
Учасники фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками, переможці - цінними подарунками та грошовими винагородами. Призовий фонд фестивалю-конкурсу складає 50 000 гривень.
У заключному Гала-концерті візьмуть участь лауреати фестивалю- конкурсу, відомі українські виконавці та український рок-гурт Друга Ріка».
Контактна інформація: (044)286-87-48.
Додаток: Положення про Відкритий молодіжний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Шамраївські зорі» та анкета-заявкал^аіі арк.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45