search

Всеукраїнський Фестиваль народної творчості «ЯРМАРИНКА» в рамках Національного Сорочинського ярмарку - 2019

Раді Вам повідомити, що ми розпочали приймати заявки від творчих колективів та окремих виконавців на участь у Всеукраїнському Фестивалі народної творчості «ЯРМАРИНКА», який відбудеться з 20 по 25 серпня у с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, в рамках Національного Сорочинського ярмарку - 2019.
Національний Сорочинський ярмарок та Фестиваль народної творчості «ЯРМАРИНКА» - це самобутнє джерело традиційної української культури і мистецтва, яке протягом століть утвердилось і увійшло в історію як головна культурно-мистецька подія, що проводиться традиційно один раз на рік у серпні, на ярмарковій площі в 16,2 га.
Формат Фестивалю щороку збільшується і удосконалюється, велика увага приділяється фестивалю гумору «Сміємося разом з Гоголем», фестивалю дитячої творчості «ЯРМАРИНОЧКА», фестивалю обрядового дійства «Українське весілля», які є складовими частинами Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА».
То ж, запрошуємо творчі мистецькі колективи та окремих виконавців Запорізької області долучитися до культурно-мистецьких заходів, зокрема взяти участь у Всеукраїнському Фестивалі народної творчості "ЯРМАРИНКА", який буде проходити щоденно з 20 по 25 серпня 2019 р.
Кожного дня, по завершенню конкурсної програми, учасники Фестивалю-конкурсу за рішенням журі, нагороджуються дипломами Фестивалю лауреатів Гран-Прі, І, II та III ступенів з врученням подарунків.
Звертаємося до Вас з проханням сприяти творчим мистецьким колективам та окремим виконавцям в участі у фестивальних та культурно- мистецьких заходах на Національному Сорочинському ярмарку, а також віднайти та надати фінансову та матеріально-технічну допомогу для учасників.
Запрошуємо Вас особисто відвідати Сорочинський ярмарок, зокрема взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття Національного Сорочинського ярмарку -2019.
З положенням Фестивалю і умовами участі мо іа ознайомитись на офіційному сайті Національного Сорочинського ярмарку.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45