search

Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії «ОБЕРІГ-2019», м. Луцьк

З 7 по 9 листопада2019 рокув місті Луцьку, уже втретє, відбудеться відновлений Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії «ОБЕРІГ-2019».

Відновлені«ОБЕРЕГИ 2017-2018», за численнимивідгукамиартистів і глядачів, відбулись надзвичайно вдалоі відкрилиукраїнцям сузір’яталановитих виконавців (2017 рік – Зиновій Медюх із Львівщини – Гран-прі фестивалю; Артем Харченко з Поділля –перше місце; Віктор Погуляй із Чернігівщини – Приз глядацьких симпатій. 2018 рік – Володар Гран-прі, гурт «Міміка» з Слов’янська, що на Донеччині; Богдан Дощ з Прикарпаття; Микола Більшевич з Луцька).

Девіз фестивалю залишається  незмінним: «Без цензури, без халтури».

Завдання, які ставить фестиваль – пошукта підтримка молодих талановитих виконавців у жанрі авторської пісні та співаної поезії, вдосконалення виконавської майстерності, створення якісногомузичного продукту для програм радіо, телебачення, концертнихорганізацій.

Запрошуємо до участі в конкурсімолодихвиконавців (від 16 років) – із творами на власні україномовнітексти (авторська пісня), а також виконавців, які мають музичні твори на вірші українських поетів, або ж інтерпретації народних пісень (співана поезія).

Начас проведення фестивалю, йогоучасники,почесні гості,члени суддівського журі забезпечуються проживанням, харчуванням, екскурсійними поїздками – коштом організаторів.

Переможець конкурсу отримає фінансову винагороду в розмірі 10 тис. грн.

Детальніше про фестиваль – на сайті Волинського обласного науково-методичного центру культури: www.nmck-volyn.com.ua.

Контактні особи: Сергій Сівак 095 505 23 59

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45