search

Музичні свята EURO FOLK (Харков, Вінниця, Чернівці)

Організаційний комітет Національного чемпіоната України з фольклору ЄВРО ФОЛЬК та Європейска асоціація фольклорних фестивалей EAFF (офіційний партнер UNESCO) запрошують прийняти участь у музичних святах EURO FOLK , які пройдуть в Україні в Харкові,Вінниці та Чернівцях.
Організатори:
Європейська Асоціація фольклорних фестивалів EAFF
Арт-проект «Таланти 21 століття» - Член ЕАФФ.

   За підтримки: ЮНЕСКО,Світової ради танця-CID,Всесвітньої Асоціації фольклорних фестивалів WAFF,Світового Internet телебачення "EuroFolkTV".

   Завдяки підтримці ЮНЕСКО і визнаних світових і європейських фольклорних організацій, музичні свята ЄВРО ФОЛЬК в Україні мають дуже високий культурний статус для учасників. Всі концерти музичних свят ЄВРО ФОЛЬК в Україні записуються за допомогою професійної аудіо та телевізійної техніки, а кращі з них транслюються багаторазово по кабельних каналах Болгарії, по супутникових телевізійних каналах, що приймаються у всій Європі, а також по Світовому Internet телебаченню "EuroFolkTV" Трансляція кращих виступів фольклорних виконавців реалізує основну мету Музичних свят «Євро фольк» - Мир це телебачення, а саме популяризація традиційних народних мистецтв, використовуючи величезні можливості засобів масової інформації.

  Запрошуємо Вас приєднатися до європейскої спільноти музичних свят EURO FOLK в Україні, та ознайомитися з положенням Національного Чемпіонату України з фольклору.

На всі питання можна отримати відповіді у команди Оргкомітету Чемпіонату.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ


НАЦІОНАЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТА УКРАЇНИ


З ФОЛЬКЛОРУ EUPO FOLK 2019


Творче об'єднання "Таланти 21 століття"

www.folklor.org.ua

+380688803613

+380956420331

+380937787655

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45