search

ІІІ регіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах пам’яті Леоніда Матюка

ПОЛОЖЕННЯ

про ІІІ регіональний конкурс виконавців

на струнно-смичкових інструментах

пам’яті Леоніда Матюка

І. Організатори та засновники Конкурсу:

- Регіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах пам’яті Л.Матюка започаткований Острозькою дитячою школою мистецтв.

- Конкурс проводиться за підтримки Рівненської обласної ради, Управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, Острозької міської ради, відділу культури і туризму виконавчого комітету Острозької міської ради.

ІІ. Оргкомітет Конкурсу:

       Склад оргкомітету формується із голови, заступника голови, секретаря та членів оргкомітету.

      Журі Конкурсу: Провідні викладачі мистецьких навчальних закладів України.

       Голова журі –– виконуюча обов’язки доцента кафедри скрипки Національної музичної академії України - Наталія Аннєнкова, учениця Леоніда Матюка.

ІІІ. Мета Конкурсу:                                                                               

- вшанування пам’яті визначного педагога Острозької дитячої музичної школи Леоніда Матюка;

- популяризація скрипкового мистецтва;

- розвиток дитячої виконавчої майстерності;

- духовне збагачення підростаючого покоління;

- обмін педагогічним досвідом між викладачами струнно-смичкових інструментів;

- встановлення творчих контактів між учасниками Конкурсу;

- підвищення фахового рівня викладачів відділу струнно-смичкових інструментів: проведення майстер-класів та консультацій провідними викладачами КНАМ.

ІV. Термін і місце проведення.

Конкурс відбувається щороку в травні:

11 листопада 2019 року – солісти;

в 2020 році – ансамблі струнно-смичкових інструментів малих та великих форм.

Наступні роки відповідно почергово.

Конкурс проходить в Острозькій ДШМ за адресою: м. Острог, проспект Незалежності, 24.

Програма Конкурсу у додатку.

V. Учасники Конкурсу:

До участі у Конкурсі запрошуються учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Номінації Конкурсу:

üСолісти:

І вікова категорія – 7 – 9 років;

ІІ вікова категорія – 10 – 12 років;

ІІІ вікова категорія – 13 – 15 років.

(вік конкурсантів визначається станом на початок проведення Конкурсу)

üАнсамблі

-         малі форми: дуети, тріо, квартети;

-         великі форми: ансамблі від 5 учасників.

VІ. Програмні вимоги

üСолісти:

І вікова категорія

Два різнохарактерні твори. (тривалість виступу до 10 хв.)

ІІ – ІІІ вікові категорії:

üАнсамблі:

Два різнохарактерні твори (тривалість виступу до 15 хв.)

VІI. Умови участі у Конкурсі

Конкурсне прослуховування проходить в один тур. Підсумки Конкурсу проводяться: для солістів - окремо в кожній віковій категорії;

             для ансамблів – по номінаціях (малі і великі форми).

Всі учасники Конкурсу нагороджуються подяками за участь та подарунками. Переможці Конкурсу отримують грамоти та подарунки.

Журі лишає за собою право:

- присуджувати Гран-прі;

- відзначати дипломами окремих викладачів, керівників, концертмейстерів за високий рівень педагогічної та виконавської майстерності;

Рішення журі є остаточним, оскарженню не підлягає.

VІІІ. Фінансові умови:

- Конкурс є некомерційним заходом;

- витрати на відрядження учасників Конкурсу (проїзд, добові, проживання та харчування під час Конкурсу) – за рахунок сторони, яка відряджає, або за власний рахунок;

Оргкомітет надає варіанти для оптимального розміщення та харчування учасників та їх керівників, або учасники самостійно вирішують це питання.

- для створення фонду витрат на проведення Конкурсу встановлюється благодійний внесок в сумі 200 грн. з кожного учасника;

Конкурсний внесок використовується для забезпечення роботи журі та екскурсійної програми учасникам Конкурсу. Вноситься по факту прибуття на Конкурс.

- до організації Конкурсу можуть долучитися громадські організації, приватні підприємці та зацікавлені особи.

ІХ. Організаційні питання:

- заявки учасників для участі у Конкурсі необхідно надіслати до 01 квітня 2019 року в електронному вигляді:

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

- організатори залишають за собою право вносити зміни та доповнення в умови і програму організації та проведення Конкурсу.

Наша адреса:

35800

Острозька дитяча школа мистецтв

пр.-кт Незалежності, 24

м.Острог

Рівненської обл.

Контактні телефони оргкомітету Конкурсу:

Голова оргкомітету – Балаушко Наталія Петрівна +38 097 57 97 907

Заступник голови оргкомітету – Хмарук Інна Тимофіївна +38 067 983 68 97

Додаток

ПРОГРАМА

проведення ІІІ регіонального конкурсу виконавців

на струнно-смичкових інструментах

пам’яті Леоніда Матюка

Конкурс відбудеться 11 травня 2019 року у номінації «Солісти»

9:00 год. – 11:00 год. заїзд учасників конкурсу, реєстрація колективів, акустичні репетиції
11:00 год. – 11:30 год. урочисте відкриття конкурсу, жеребкування
11:30 год. – 14:00 год. конкурсні прослуховування
14:00 год. – 15:00 год. перерва
15:00 год. – 18:00 год. продовження конкурсних прослуховувань, майстер-класи з провідними викладачами Національної музичної академії України, екскурсії по історичних пам’ятках Острога
18:30 год. Урочисте закриття Конкурсу, нагородження учасників Конкурсу

 

ЗАЯВКА

для участі в ІІІ регіональному конкурсі виконавців

на струнно-смичкових інструментах

пам’яті Леоніда Матюка

у номінації солісти

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

  • _______________________________________________________________
  • _______________________________________________________________

____________________________________________________________________

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45