search

Презентація міжнародного проекту «Polyphony» 18-19 травня 2018 року в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара»

18-19 травня 2018 року в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» відбудеться презентація міжнародного проекту «Polyphony» (Україна - Угорщина - Франція), який реалізовується за підтримки програми Європейського Союзу «Креативна Європа» в контексті Року культурної спадщини в Україні та Європі.
В рамках презентації буде представлено Інтернет-колекцію - сайт традиційного українського народного співу. Сайт містить високої якості відео та багатоканальні аудіо- записи українського традиційного народного співу, записаного в різних регіонах України.

Однією із складових проекту стала фольклорно-етнографічна експедиція в село Водяне Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області. Всі пісенні матеріали, зібрані в цих селах, вже опрацьовані і містяться на сайті проекту «Polyphony», який відкриється для вільного доступу 18 травня 2018 року.

Контактна особа: Сусанна Карпенко
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45