search

Всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої патріотичної пісні «Об’єднані піснею»

Всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої патріотичної пісні «Об’єднані піснею», фінал якого відбудеться у жовтні 2018 року на базі Дитячого оздоровчого центру «Дахнівська Січ» у м. Черкаси.

Метою заходу є - національно-патріотичне виховання дітей і молоді, відродження козацького духу, збереження та розвиток духовно-моральних цінностей Українського народу, сприяння популяризації теми рідного краю та творчості місцевих авторів, пісенних творів про Україну, авторської пісні, ознайомлення з творчими музичними колективами, встановлення тісних творчих стосунків між колективами областей України, бажання довести, що в кожній області України є молоді творчі таланти.

Відбіркові тури фестивалю-конкурсу проходять в різних областях України. Найкращі дитячі колективи і виконавці будуть визначені у фіналі заходу, який відбудеться під час святкування Дня захисника України.

Детальну інформацію про захід можна дізнатись на офіційному сайті конкурсу - фестивалю дитячої патріотичної пісні «Об’єднані піснею -usongs.org.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45