search

Всеукраїнський конкурс класичної музики ім. П.І. Чайковського

ПОЛОЖЕННЯ

Про Всеукраїнський конкурс класичної музики ім. П.І. Чайковського
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. Всеукраїнський конкурс класичної музики ім. П.І. Чайковського (далі -конкурс) започаткований Тростянецькою міською радою Сумської області (Засновник).

1.2. Організаторами конкурсу і відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростзшецької міської ради, Тростянецька дитяча музична школа

1.3. Конкурс проводиться за підтримки Міністерства культури України, Сумської обласної державної адміністрації, Громадської організації «Тростянецький районний клуб шанувальників творчості П.І. Чайковського».

1.4. Конкурс проводиться у рамках Міжнародного фестивалю класичної музики «Чайковський-ШЗГ».
2.1. Гшювною метою конкурсу є популяризація творчості П.І. Чайковського, уіціиТщі мімі класичного, сучасного мистецтва, творчий розвиток та духовне збагачення талановитої молоді.

2.2. Завдання конкурсу:

2.2.1. Виявлення та підтримка талановитих виконавців;

2.2.2. Обмін досвідом тяоряої діяльності кращих музикантів;

2.2.3. Розширення куяшурнйх та інформаційних зв’язків;

2.2.4. Залучення шанувальників класичного, сучасного мистецтва з України  та інших країн світу;

2.2.5. Сприяння створенню платформи для нових культурно - мистецьких заходів, які сформують імідж міста Тростянець як культурної столиці Слобожанщини.

3. ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

3.1. Конкурс проводиться щорічно в місті Тростянець Сумської області на базі пам’ятки архітектури XVIII ст. головного будинку садиби Л.Є.Кеніга та фортеці «Круглий Двір» в рамках Міжнародного фестивалю класичної музики «Чайковський- FEST» у форматі OPEN AIR.

3.2. Терміни та місце проведення конкурсу визначаються Організаторами та затверджуються Засновником. 

3.3. У разі потреби, за поданням Організаторів, Засновник може в установленому порядку вносити зміни до Положення про Всеукраїнський конкурс класичної музики ім. П. Чайковського

3.4. Проведення І конкурсу відбудеться у два тури:

I тур (відбірковий): з 02 квітня по 10 травня 2018 року;

II тур (фінальний): 25-27 травня 2018 року.

02 квітня - 10 травня І тур (прийом заявок, прослуховування за надісланими матеріалами);

25 травня 2018 року урочисте відкриття Міжнародного фестивалю класичної музики «Чайковський-FEST» та Всеукраїнського конкурсу класичної музики ім. П.І.Чайковського.

26-27 травня 2018 року проведення II туру Конкурсу: конкурсні прослуховування, урочисте закриття Міжнародного фестивалю класичної музики «Чайковський-FEST» та Всеукраїнського конкурсу класичної музики ім. П.І. Чайковського, нагородження переможців шщдряу Лауреатів І премії та володарів Гран-Прі на гала-концерті.

3.5. Для участі у конкурсі запрошуються учні та викладачі мистецьких шкіл, інших закладів естетичного виховання дітей та молоді; студенти та викладачі вищих навчальних закладів мистецького спрямування, незалежно від відомчої підпорядкованості.

3.6. Для участі у жнкурсі учасникам необхідно у період з 02 квітня до 02 травня подати:

- заповнену заявку на участь у конкурсі та письмову згоду на обробку персональних  даних відповідно до чинного законодавства) встановленого зразка 

- копію свідоцтва про народження або паспорта;

- переможці конкурсу та інші учасники, які нагороджуються

(заохочуються) мають подати копію облікової картки платників податків учасника ( особи учасника), викладачів та концертмейстерів.

(Для осіб, які свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган - необхідно надати копію відмітки зі паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта)

- кольорове фото учасника у електронному вигляді для подальшого висвітлення результатів в ЗМІ;

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45