search

Історичний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи»

При підтримці Донецької обласної державної адміністрації, 02 червня 2018 року відбудеться історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике поле. Шлях до Європи».

Багатогранна та насичена культурна програма фестивалю буде проходити на межі двох областей: Запорізької та Донецької, на березі водосховища, в межах охоронної зони Українського степового природнього заповідника «Кам’яні могили», що на території Нікопольського району Донецької області.

У програмі фестивалю: реконструкція історії України у різних історичних періодах: скіфська, козацька, княжа доби та доба АТО, показові виступи українського козацтва, національні традиційні козацькі змагання, презентація старовинних та національних страв, вернісаж і майстер-класи майстрів ужиткового та декоративно-приклад ного мистецтва (з продажем власних виробів), конкурсно-розважальні програми для дітей, спортивно-розважальна програма, степовий університет, фестиваль повітряних зміїв, концерт кращих колективів області та гостей фестивалю, вечірній показ сучасних українських фільмів під відкритим небом та багато іншого.

З цієї нагоди управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації запрошує вас особисто, реконструкторів історичних подій та кращі творчі колективи вашого регіону взяти участь у культурно-мистецьких заходах фестивалю.

Про участь у фестивалі просимо повідомити до 18 травня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Також прохання, окремо повідомити про кількість майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, що братимуть участь у фестивалі.

Для розміщення та проживання учасників фестивалю створюється наметове містечко. Намети та одноразове гаряче харчування (козацький куліш) забезпечує організатор. Спальне місце (спальник) забезпечує учасник.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до представників Організаційного комітету Фестивалю за телефонами (050) 994 00 57, (093) 554 07 03, (050) 012 16 89, (073) 024 62 64.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45