search

Фестиваль "Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви"

IV обласний фестиваль виконавської майстерності   “Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви”

Засновники фестивалю: Департамент культури, туризму та курортів, Департамен освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації, Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки.
Основне завдання: популяризація та презентація творчості Ліни Костенко. Фестиваль робить акцент на громадянській ліриці, поезіях патріотичного звучання.
До участі у Фестивалі запрошуються учасники віком від 12 років, які презентують твори Ліни Костенко або авторські роботи за мотивами творчості поетеси у категорії “читці”, “вокалісти”, “автори” власних віршів та “художники-ілюстратори”.
Організаційний комітет оголошує відкриту участь у ІІ етапі Фестивалю в двох творчих категоріях - “авторів” та “художників” (у заочній формі).
Запрошуємо подавати заявки на участь та надсилати власні віршовані твори за мотивами поезії Ліни Костенко та малюнки-ілюстрації (формат А4).
ІІ етап та Гала-концерт Фестивалю відбудеться 20 березня 2018 року у м. Херсон. Заявки приймаються до 16 березня — на електронну адресу 2017.konkurs@gmail/com Положення про Фестиваль та форма заявки опубліковані на веб-сайті Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.
Учасникам Фестивалю в категорії “автори” слід включати у файл заявки повний текст свого твору, а також фото — для розміщення у збірнику “Пелюстки для Ліни”, що буде укладений із кращих творів лауреатів та учасників Фестивалю в цій категорії.
Учасникам Фестивалю в категорії “художники” слід включати у файл заявки скан (або фото) свого малюнка, а оригінал твору надсилати на поштову адресу: Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки, вул. Гімназична 21, м. Херсон 73000, з поміткою “На Фестиваль”.
Файли заявок просимо називати прізвищами та іменами учасників, наприклад: “Петренко_Дмитро.doc”.
Всі учасники ІІ етапу Фестивалю нагороджуються дипломами, лауреати — дипломами та книжковими подарунками.
Всі запитанні щодо участі у Фестивалі надсилайте на адресу 2017.konkurs@gmail/com або телефонуйте за номером (0552)414318.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45