search

IX-й Всеукраїнський фольклорно – етнографічний фестиваль «Золоті ключі» імені Василя Верховинця, 28-29 квітня 2018р.

Хоровим колективам, фольклорним ансамблям, ансамблям української пісні, солістам, дуетам, тріо, квартетам, читцям гумору та сатири, читцям – декламаторам, хореографічним колективам, ансамблям народних інструментів, весільним музикам

для участі 

у Всеукраїнському фестивалі

«Золоті ключі» імені Василя Верховинця ,

який є відродженнямреспубліканського фольклорного радіо - конкурсу, започаткованого в Україні у 1980 році, як безпосереднього носія фольклорних традицій нашого народу.

Впродовж останніх одинадцяти років на Приірпінні успішно діє творчий проект «Відродження починається з духовності», в рамках якого проходять Всеукраїнські фестивалі та фестиваль – конкурс аматорської творчості:

28-29 квітня 2018р. відбудеться IX-й Всеукраїнський фольклорно – етнографічний фестиваль «Золоті ключі» імені Василя Верховинця, метою якого є виявлення і збереження кращих зразків фольклорно – етнографічного мистецтва, розвиток та пропаганда народних традицій хореографії, активізація пошукової роботи фольклорних експедицій та підтримка самобутніх носіїв фольклорної спадщини, презентація Приірпіння, як культурного Центру передмістя Києва.

Голова журі - фольклорист, Заслужений працівник культури України, професор Київського національного університету культури і мистецтв, засновник та художній керівник фольклорного гурту

« Кралиця» - Синельников Іван Григорович, м. Київ .

Почесний співголова журі - радіокоментатор , радіожурналіст, автор передачі національного радіо «З народних джерел», «Сонячні кларнети» та «Золоті ключі»(1980-1986рр.),художній керівник народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» , племінниця Василя Верховинця - Верховинець Галина Осипівна, м. Київ.

ІI. Засновник та організатор фестивалю.

 • Культурно-оздоровчий центр “Цитадель”.

За підтримки:

 • Родини Василя Верховинця .

 • Національної хореографічної спілки України.

 • Національної всеукраїнської музичної спілки.

 • Міжнародного доброчинного фонду « Українська хата».

 • Дирекції інформаційного мовлення Національної радіокомпанії України

 • Ірпінської міської ради.

 • Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради

 • Екологічного підприємства « Рада».

 • Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі».

Медіапідтримки:

 • Всеукраїнської газети « Порадниця».

 • Газети «Ірпінський вісник».

 • Видавничого дому « Справи сімейні».

До участі у фестивалі запрошуються аматори з усіх областей України, міста Києва, незалежно від відомчого підпорядкування і без вікових обмежень.

Фестиваль проводиться у категоріях А (дорослі), В (студенти, молодь), С (діти) за номінаціями: 

 1. Пісенний жанр - фольклорні та фольклорно-етнографічні колективи, фольклорні та вокальні ансамблі, ансамблі української пісні, хорові колективи, солісти – виконавці народних та фольклорних пісень, дуети, тріо, квартети.

 2. Інструментальний жанр - ансамблі народних інструментів,
  троїсті музики, виконавці на традиційних старовинних народних інструментах, солісти – інструменталісти.

 3. Хореографічний жанр - фольклорні хореографічні колективи,

ансамблі народного танцю, солісти хореографічного жанру.

 1. Народні усмішки – читці – гумористи, музичні гуморески, пісенні гуморески, хореографічні мініатюри, весільні музики.

 2. Краща обробка української пісні.

У дні проведення фестивалю діятиме містечко майстрів та виставка-продаж творів декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва, ОРГАНІЗАТОР - Геворкян Надія Петрівна, тел..0671472746. Вартість участі у виставці становить 100,00грн. за 2 дні.

Запрошуємо до участі у роботі виставки народних майстрів та творчі колективи за попередніми заявками.

Передбачені листи – подяки спонсорам колективів та учасників (за попередньою подачею заявок).

Засновник фестивалю протягом двох днів безкоштовно забезпечує усіх учасників та гостей фестивалю кавою – брейк.

Вимоги до програм:

До виступів самодіяльних заслужених колективів України, аматорських народних та зразкових хорових, музичних танцювальних та інших мистецьких формувань ставляться підвищенні вимоги, як до колективів, що є вищою формою розвитку художньої самодіяльності і взірцем творчої, концертної та учбово-виховної роботи.

Тривалість виступу :

хорових колективів та оркестрів народних інструментів   до 15 хв., 

пісенних, хореографічних та музичних ансамблів, гуртів  до 12 хв.,

солістів, дуетів та тріо  до  8 хв.

Фестиваль-конкурс не є комерційним заходом:. Оргкомітет фестивалю формує фестивальний фонд за рахунок спонсорських внесків та реєстраційних внесків учасників фестивалю.

Для покриття витрат, пов’язаних з організацією проведення фестивалю кожен учасник або колектив робить організаційний внесок:

400,00 грн. солісти-вокалісти;

800,00 грн. дуети ;

1200.00 грн. тріо;

1500,00 грн. колективи до 10 осіб;

2500,00 грн. колективи, що налічують 10 і більше осіб.

Правом участі без оплати у фестивалі користуються: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці дитячих будинків і шкіл – інтернатів, люди з обмеженими можливостями.

Правом участі з оплатою 50% від суми організаційного внеску згідно номінацій мають колективи м. Ірпінь та Ірпінської об»єднаної територіальної громади.

Оргкомітет використовує кошти на:

 • призовий та нагородний фонд фестивалю;

 • послуги з технічного забезпечення фестивальних заходів ( частково), оренду плазмових та світлодіодних екранів, оренду сценічного обладнання, дизайн сцени в концертному залі;

 • оплату творчої роботи журі, ведучих , обслуговуючого персоналу , режисерсько – постановочної групи, оргкомітету, світло та звукотехніків;

 • виготовлення фестивальної символіки та сувенірної продукції для почесних гостей, спонсорів та переможців фестивалю ;

 • рамки, друкування афіш, дипломів, запрошень, листівок, буклетів, пакетів, біл-бордів та ін., обсл. веб-сайту, оплата бухгалтера, гонорари запрошеним професійним артистам;

 • організація «Coffee break» для всіх учасників впродовж основних фестивальних днів;

 • видатки на канцелярські товари, видатки на роботу оргтехніки , телефонні розмови ;

 • оплату інтернету, витрат на господарські потреби, інвентар, ремонт та реконструкція фестивальної сцени, реконструкція, ремонт та впорядкування, фестивальної площі та місць для глядачів непередбачених витрат ;

 • харчування членів журі, гостей, обслуговуючого персоналу, акредитованих журналістів, медперсоналу, водіїв, харчування охорони, проживання гостей, членів журі, придбання квітів (журі, гості, гала – концерт),

 • оплату праці професійного фотографа, ведучих,телебачення оренда приміщень.

Оргкомітет може забезпечити проживання у 2,3-х місних номерах зі зручностями та двохразове харчування учасників і осіб, що їх супроводжують, із розрахунку 400,00 грн. за одну особу на добу або 4-6- ти місне розміщення зі зручностями на коридорі та двохразове харчування із розрахунку 300 грн. за добу, згідно попередньої заявки.

Кошти слід перерахувати до 16 квітня 2018р. на рахунок, або внести готівкою у день заїзду.

ТОВ КОЦ “Цитадель” р/р 26006053142056 в ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” , МФО 321842, Код ЗКПО 32700046 Платник податку на прибуток на загальних умовах .

Порядок подання заявок на участь у фестивалі:

Анкети-заявки , списки учасників колективу, окремих виконавців, стислу характеристику та перелік музичних творів, композицій, танців, сольних номерів на участь у фестивалі необхідно подати оргкомітету до 16 квітня 2018р.

Документи, надіслані із запізненням, не розглядаються. До анкети-заявки додаються художні фото, аудіо та відео матеріали.

Місце проведення фестивалю:

Центральний Будинок культури м. Ірпінь, вул. Соборна,183

Їхати

Електропотягом з м. Києва   до залізничного вокзалу м. Ірпінь, далі маршрутним таксі № 3 та №11 до Будинку культури вул. Соборна,183 , зупинка БКЗ , або від станції метро “Академмістечко” маршрутним таксі № 420 дозупинки БКЗ м. Ірпінь, Будинок культури, вул. Соборна,183.

Контакти оргкомітету:

www.citadel.in.ua, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">4111370@ukr.net

067 319-22-45; 050 527-80-33 Лідія Мельник.

050 189-06-92; (044) 222-83-97, 0975560076 Ольга Успенська.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45