search

Всеукраїнський фестиваль національних спільнот “Ми – українські – We are Ukrainian”, м. Приморськ

1. Загальні положення

         1. Засновниками та організаторамиВсеукраїнського фестивалю національних спільнот «Ми українські - We are Ukrainian» (далі-Фестиваль) є Приморська міська рада, Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради, Асоціація національних меншин Запорізької області.

До участі в організації та проведення Фестивалю можуть залучатись благодійні організації, громадські об’єднання, підприємства, установи, організації всіх форм власності, а також фізичні особи (за згодою).

         2. Мета Фестивалю:

  •         відродження, розвиток та духовне єднання і взаємозбагачення української національної культури та культур інших національностей, які проживають на території України;
  •          зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння;
  •          збереження зразків етнічної, фольклорної спадщини, як важливого елементу туристичного бізнесу, відродження та популяризація національних традицій і свят;
  •          підвищення ролі національної культури у формуванні світогляду та духовності підростаючого покоління;
  •          залучення широкої громадської та творчої інтелігенції, налагодження культурних зв’язків, творчої співпраці колективів з різних областей України.

            3. Фестиваль проводиться в місті Приморськ Запорізької області.

В рамках Фестивалю проходять: Фестивальна хода, презентації творчих делегацій учасників, друкованих видань, компакт-дисків, відео та аудіо записів творів мистецтва, прес-конференції, творчі акції, зустрічі учасників колективів з мешканцями міста, району, майстер-класи, творчі лабораторії, тренінги,виступи в оздоровчих закладах Приморська.

4. Підготовку та проведення Фестивалю здійснює організаційний комітет (далі - оргкомітет), до складу якого входять представники засновників, організатори Фестивалю, провідні діячі культури та мистецтва.

Склад Оргкомітету Фестивалю затверджується розпорядженням міського голови Приморської міської ради Приморського району Запорізької області.

         5. Оргкомітет:

  • визначає місце та терміни проведення Фестивалю;
  • відбирає колективи для участі у Фестивалі;
  • створює належні умови для перебування учасників, гостей Фестивалю (проживання, харчування, транспортне обслуговування тощо);
  • узгоджує рекламну продукцію.

        

2. Умови та порядок проведення Фестивалю

         1. Фестиваль не є конкурсним.

         2. До участі у Фестивалі запрошуються представники національно-культурних товариств, окремі виконавці та художні колективи національних меншин з будь-яких жанрів та напрямків народної творчості (вокальний, хореографічний, музичний жанри, тощо).

Делегаціям бажано мати з собою національні прапори, сувенірну, друковану та рекламну продукцію національних культурних товариств та колективів.

         3. Вік учасників творчих колективів Фестивалю від 16 років, який враховується на день проведення Фестивалю. Кількість учасників у колективах не повинна перевищувати 20 чоловік.

         4. Учасники Фестивалю представляють 2 номери загальною тривалістю не більше 10 хвилин. Обов’язковою умовою участі у Фестивалі є виконання двох творів, один з яких презентує рідний етнос, другий – виконання української тематики. Перевага віддається колективам, що зберігають і відроджують етнічні традиції, демонструють оригінальність та самобутність сценічного оформлення дійства, вбрання виконавців, музичного супроводу.

5. Для участі у Фестивалі учасники подають заявку на участь у Фестивалі за формою (згідно з додатком), відео або інтернет-посилання на виступ (для перегляду та відбору оргкомітетом), коротку інформацію про колектив та кольорове фото розміром 20 х 15 (фотографії не повертаються).

        

6. Документи на участь у Фестивалі подаються до 20 серпня 2019 року за адресами:

- Комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради,69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний 152,тел.(0612) 63-80-49, 63-81-56 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою «Заявка на Фестиваль «Ми українські - We are Ukrainian») та

- Відділ культури Приморської міської ради Приморського району Запорізької області, 72102, м. Приморськ, вул. Соборна 95, тел. (06137) 7-24-55, факс (06137) 7-21-73 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

         Додаткову інформацію щодо участі у Фестивалі можна отримати за телефонами:

(0612) 63-80-49 – Комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради

(06137) 7-21-73 – факс відділу культури Приморської міської ради

         Документи, що подані з порушенням встановлених строків, не розглядаються.

            7. Фонограми номерів надаються на цифрових носіях з назвою номера та колективу. Заміна творів після подачі заявки або під час конкурсної програми не допускається. За надану інформацію щодо авторів та хронометраж використаних музичних творів керівники колективів несуть особисту відповідальність (Згідно Закону України «Про авторське право і суміжні права» організатори заходу сплачують роялті).

         8. Документи, що оформлені з порушенням встановлених вимог протягом п’яти робочих днів повертаються учаснику з відповідними обґрунтованими зауваженнями. Після усунення недоліків документи на участь у Фестивалі можуть бути подані повторно.

9. Під час проведення Фестивалю обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

3. Нагородження учасників Фестивалю

         1. Учасники Фестивалю нагороджуються дипломами.

         2. Оргкомітет, громадські та інші організації, спонсори можуть встановлювати спеціальні призи та премії для творчих колективів та окремих виконавців – учасників Фестивалю.

4. Фінансування Фестивалю

         Фінансування Фестивалю здійснюється за рахунок коштів, передбачених в обласному та місцевому бюджетах на проведення заходів галузі культури, інших джерел не заборонених чинним законодавством України та зацікавленими установами, організаціями.

         Витрати на відрядження учасників Фестивалю та супроводжуючих осіб (проїзд, проживання, харчування) забезпечують організації, що направляють, учасники чи спонсори.

         Організатори Фестивалю-конкурсу беруть на себе витрати щодо проживання особисто запрошених колективів.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45