search

Всеукраїнський фестиваль національних спільнот “Ми – українські – We are Ukrainian”, м. Приморськ

ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнський фестиваль національних спільнот «Ми - українські - We are Ukrainian»


1. Загальні положення
1.1. Засновниками та організаторами Всеукраїнського фестивалю національних спільнот «Ми - українські - We are Ukrainian» (далі-Фестиваль) є Приморська міська рада, Приморська районна державна адміністрація, відділ культури Приморської міської ради, Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради, Асоціація національних меншин Запорізької області.

1.2. До організації та проведення Фестивалю можуть залучатись благодійні організації, громадські об’єднання, підприємства, установи, організації всіх форм власності, а також фізичні особи (за згодою).

1.3. Мета Фестивалю:

- відродження, розвитку та духовного єднання і взаємозбагачення української національної культури та культур інших національностей, які проживають на території України;

- зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння;

- збереження зразків етнічної, фольклорної спадщини, як важливого елементу туристичного бізнесу, відродження та популяризація національних традицій і свят;

- підвищення ролі національної культури у формуванні світогляду та духовності підростаючого покоління;

- залучення широкої громадської та творчої інтелігенції, налагодження культурних зв’язків, творчої співпраці колективів з різних областей України.

1.4. Для координації організаційної та творчої діяльності в період підготовки та проведення Фестивалю створюється організаційний комітет (далі — Оргкомітет).

1.5. Склад Оргкомітету Фестивалю затверджується наказом міського голови Приморської міської ради Приморського району Запорізької області.

1.6. До складу Оргкомітету входять представники засновників, організатори Фестивалю, провідні діячі культури та мистецтва.

1.7. Оргкомітет:

- забезпечує проведення Фестивалю.

- визначає місце та терміни проведення Фестивалю;

- відбирає колективи для участі у Фестивалі та надсилає колективам згоду на участь чи відмову від участі (рішення оргкомітету є остаточним і перегляду не підлягає);

- створює належні умови для перебування учасників, гостей Фестивалю (проживання, харчування, транспортне обслуговування тощо);

- узгоджує емблему Фестивалю, рекламну продукцію;

1.8. Фестиваль проводиться у вересні місяці в місті Приморськ Запорізької області. У 2018 році Фестиваль відбудеться 8-10 вересня. В рамках Фестивалю проходять: Фестивальна хода, презентація творчих делегацій учасників та проведення прес-конференції, концерт за участю лауреатів та дипломантів Фестивалю, вечір знайомств, творча акція «Вогнище дружби», майстер-класи, творчі лабораторії, презентація друкованих видань, компакт-дисків, відео та аудіо записів творів мистецтва, творчі зустрічі учасників колективів з мешканцями міста, району, виступи в оздоровчих закладах Приморська.

2. Умови та порядок проведення Фестивалю

2.1. До участі у Фестивалі запрошуються:

- представники національно-культурних товариств, окремі виконавці та художні колективи національних меншин з будь-яких жанрів та напрямків народної творчості (вокальний, хореографічний, музичний жанри, тощо).

2.2. Вік учасників творчих колективів Фестивалю від 16 років. Кількість учасників у колективах не повинна перевищувати 20 чоловік.

2.3. Учасники Фестивалю представляють 2 номери загальною тривалістю не більше 10 хвилин. Обов’язковою умовою участі у Фестивалі є виконання двох творів, один з яких презентує рідний етнос, другий - виконання української тематики.

2.4. Перевага віддається колективам, що зберігають і відроджують етнічні традиції, демонструють оригінальність та самобутність сценічного оформлення дійства, вбрання виконавців, музичного супроводу.

Делегаціям бажано мати з собою національні прапори, сувенірну, друковану та рекламну продукцію національних культурних товариств та колективів.

2.5. Для участі у Фестивалі учасники подають:

- заявку на участь у Фестивалі за формою, згідно з додатком;

- відео або інтернет-посилання на виступ (для перегляду та відбору оргкомітетом);

- коротку інформацію про колектив;

- кольорове фото (розміром 20 х 15). Фотографії не повертаються.

2.6. Фонограми номерів надаються на цифрових носіях з назвою номера та колективу.

2.7. Документи на участь у Фестивалі подаються до 20 серпня 2018 року за адресами:

- Комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва»

Запорізької обласної ради, 69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний 152, тел. (0612) 6380-49, 63-81-56 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою «Заявка на Фестиваль «Ми - українські - We are Ukrainian») та

- Відділ культури Приморської міської ради Приморського району Запорізької області, 72102, м. Приморськ, вул. Соборна 95, тел. (06137) 7-24-55, факс (06137) 7-21-73 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3. Нагородження учасників Фестивалю

3.1. Учасники Фестивалю нагороджуються дипломами та пам’ятними

подарунками. '

3.2. Оргкомітет, громадські та інші організації, спонсори можуть встановлювати спеціальні призи та премії для творчих колективів та окремих виконавців - учасників Фестивалю.

4. Фінансування Фестивалю

Фінансування Фестивалю здійснюється організаторами Фестивалю відповідно до затверджених кошторисів витрат та за рахунок інших джерел не заборонених чинним законодавством України. Витрати на проїзд здійснюються за рахунок відраджуючої сторони, проживання та харчування - за рахунок організаторів.

Додаткову інформацію щодо участі у Фестивалі можна отримати за телефонами:

(0612) 63-80-49 - Комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради 099 45 80 415 - Златова Олена Борисівна

(06137) 7-21-73 - факс відділу культури Приморської міської ради 050-561-12-38 - Садомова Ольга Анатоліївна

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45