search

Всеукраїнський фестиваль-конкурс вина «Чарівна лоза Примор’я», м. Приморськ

Всеукраїнський фестиваль-конкурс вина «Чарівна лоза Примор’я» проводиться з метою відродження, популяризації місцевого виноградарства, примноження кращих традицій виробництва домашніх вин з залученням виноробів України, культури споживання вина. З метою збереження національно-культурних традицій і свят, популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини внесених до районного переліку. З метою розвитку туристичного бізнесу в м.Приморську на узбережжі Азовського моря, залучення творчих колективів, приватних підприємців, просування місцевих брендів.
Запрошуємо до участі: виноградарів і виноробів з виготовлення домашнього вина, майстрів народних ремесел, майстрів сироваріння та інших бажаючих прийняти участь в ярмарку-продажу під час фестивалю.
  • Фестиваль планується проводити традиційним – раз в 2 роки.
  • Організаторами Всеукраїнського фестивалю-конкурсу є Приморська міська рада, відділ культури Приморської міської ради та організаційний комітет.
  • Всеукраїнський фестиваль-конкурс вина проводиться - друга неділя червня. В 2018 році з 8 по 10 червня на центральній площі м.Приморська Запорізької області.
Ознайомитися з положенням конкурсу та заповнити заявку на участь можна на сайті loza.prim24.in.ua

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45