search

Всеукраїнський фестиваль мистецтв національних культур «Ми – українські»

Положення про проведення Всеукраїнського фестивалю мистецтв національних культур «Ми – українські»

Всеукраїнський фестиваль мистецтв національних культур «Ми – українські» проводиться з метою відродження, розвитку та духовного єднання і взаємозбагачення української національної культури та культур інших національностей, які проживають на території України, зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння в державі, відродження і збереження національних традицій і свят. Збереження зразків етнічної, фольклорної спадщини, як важливого елементу туристичного бізнесу, залучення широкої громадської і творчої інтелігенції до діяльності іноетнічних аматорських колективів, підвищення виконавської майстерності і підтримка їх творчої діяльності.
Фестиваль є постійнодіючим, включає в себе вибіркові огляди мистецтв національних культур і заключні заходи, які проводяться в м. Приморську Запорізької області раз у 2 роки.

Організатори фестивалю
Організатори Всеукраїнського фестивалю мистецтв національних культур «Ми-українські»: Приморська міська рада, відділ культури Приморської міської ради, Приморська районна державна адміністрація, Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва».

Порядок проведення фестивалю
Провести Всеукраїнський фестиваль мистецтв національних культур «Ми – українські» в 2018 році у два етапи:
Перший етап (відбірний огляд) – травень-червень 2018 року – в містах Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську.
Другий етап (заключний) – з 8 по 10 вересня 2018 року – на узбережжі Азовського моря у м. Приморську Запорізької області.

Умови участі у першому етапі (відбірному огляді)
До участі у першому етапі (вибірковому огляді) запрошуються самодіяльні колективи і окремі виконавці – лауреати міжнародних, українських і регіональних оглядів і фестивалів народної творчості, які презентують самобутню культуру етносів, що населяють Україну.

Умови участі у другому (заключному) етапі
Кожен колектив готує два номери: один – що презентує фольклорні здобутки рідного етносу, другий – українського.
Перевага віддається колективам, що зберігають і відроджують етнічні традиції, демонструють оригінальність та самобутність сценічного оформлення дійства, вбрання виконавців, музичного супроводу.
До участі у Фестивалі запрошуються:
голови та керівники національно-культурних товариств;
окремі виконавці та художні колективи національних меншин з будь-яких жанрів та напрямків народної творчості (вокальний, хореографічний, музичний жанри);
іноетнічні фольклорні колективи та окремі виконавці іноетнічного фольклору;
майстри декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва.
Делегаціям бажано мати з собою національні прапори, сувенірну, друковану та рекламну продукцію національних культурних товариств та колективів.
Заявки на участь у Фестивалі приймаються до 25 серпня 2018 року. Форма заявки надається у додатку № 1. До заявки додаються: фотокартка колективу (формат 20х15), коротка анотація про творчі здобутки колективу за адресою: відділ культури Приморської міської ради, 72102 ,м. Приморськ, вул. Соборна 95, або на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., факс. (06137) 72173
Фонограми надавати на флеш-носіях з назвою номера та колективу.

Фінансове забезпечення другого (заключного) етапу
Фінансування другого (заключного) етапу Фестивалю здійснюється за рахунок коштів Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, Приморської міської ради, відділу культури Приморської міської ради, коштів національно – культурних товариств, благодійних та спонсорських внесків підприємств, установ, організацій, окремих громадян та інших надходжень, не заборонені законодавством України.
Підготовчу роботу з організації та проведення Фестивалю здійснює обласний та міський організаційний комітет, який координує діяльність установ та організацій залучених до організації та проведення Фестивалю, який здійснює організаційно-творчу, художню, адміністративну роботу.
Витрати на проживання, харчування та проїзд учасників Фестивалю здійснюється за рахунок організацій що направляють. Організаційний комітет по проведенню Фестивалю бере на себе обов’язки поселення, організацію харчування (________ грн. на добу з кожного учасника) в оздоровчих закладах м. Приморська.
Витрати на транспорт для зустрічі учасників Фестивалю за рахунок відділу культури Приморської міської ради.
У проведення Фестивалю входять: фестивальна хода, вечір знайомств, творча акція «Вогнище дружби», виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, фотовиставка, творчі зустрічі учасників та гостей Фестивалю, презентація творчих делегацій учасників та проведення прес-конференції, гала-концерт за участю лауреатів та дипломантів Фестивалю.

За вагомий внесок у проведенні Фестивалю оргкомітет нагороджує дипломами та пам’ятними подарунками творчі аматорські колективи області та інших регіонів України, майстрів декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва.
Оргкомітет, громадські та інші організації, спонсори можуть встановлювати спеціальні призи та премії для творчих колективів та окремих виконавців – учасників Фестивалю.

Довідкову інформацію можна отримати за телефонами:
0 (061) (22) 24-27-13 – Комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва»
050 78 90 008- Герман Оксана Миколаївна

0 (06137) 7-24-55 – організаційно-методичний відділ,
095 41 606 49 – Ковтун Тетяна Сергіївна

0 (06137) 7-21-73 – факс відділу культури Приморської міської ради,
050 56 11 238 – Садомова Ольга Анатоліївна

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45