search
Середа 30 вересня

Обласний практикум «Діяльність закладів культури клубного типу в умовах адаптивного карантину»

      29 вересня 2020 року комунальною установою «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради було організовано та проведено обласний практикум для керівників та спеціалістів структурних підрозділів у сфері культури міських рад, райдержадміністрацій, об'єднаних територіальних громад, фахівців методичних структур області за темою «Діяльність закладів культури клубного типу в умовах адаптивного карантину». У практикумі взяли участь 38 фахівців відповідних категорій із установ культури м. Мелітополя, Токмака, 2 районів та 20 об'єднаних територіальних громад Запорізької області.
     Відкрила практикум і привітала учасників Олена Златова, т.в.о. директора, завідувач відділу комунальної установи «Обласний методичний центру культури і мистецтва» Запорізької обласної ради. У своєму виступі вона звернула увагу на те, що наразі діяльність в галузі культури відбувається в надзвичайно насиченому інформаційному полі та наголосила на необхідності удосконалення професійної компетентності працівників закладів культури із використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів Інтернет.
Продовжила тему виступу Алла Рушинець, провідний методист комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради, яка розповіла про організацію культурно-масових заходів в умовах карантину та дотримання вимог протиепідемічних заходів щодо запобігання поширення коронавірусної хвороби відповідно до встановленого рівня епідеміологічної небезпеки.
      Тренінг «Створення та поширення змістовного медіаконтенту під час карантинних обмежень» провів завідувач відділом ПНЗ «Центр естетичного виховання Хортицького району» Запорізької міської ради, керівник гуртка-методист, відмінник освіти України Сергій Бабенко. Учасники практикуму ознайомилися із програмним забезпеченням підготовки та проведення онлайн заходів та отримали практичні навички використання інтернет додатків для створення і монтажу аудіо та відео контенту.
     Досвідом роботи щодо підготовки онлайн заходів поділилися працівники закладів культури Якимівської селищної ради. У своїй презентації «Методика розробки та створення відео концертів» Наталя Доброжанова - директор КЗ «Централізована клубна система Якимівської селищної ради» Якимівського району та фахівці Центрального будинку культури: художній керівник Марина Кочегарова, режисер театралізованих та масових заходів Аліна Тілюпо, художник-офрормлювач Андрій Нефьодов представили поетапний процес створення онлайн заходу, методику проведення відеозаписів та використання компютерних технологій.
       Про реалізацію грантового проєкту Українського культурного фонду: онлайн-воркшоп «Культурна спадщина. Збереження та популяризація в умовах об'єднаних територіальних громад» розповіли Олена Златова та Руслан Дячук, завідувач відділу КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.
      Наприкінці практикуму відбулося нагородження учасників та переможців І регіонального етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості, який проходив у Запорізькій області протягом травня 2020 року.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45