search
Вівторок 22 вересня

Урочисте відкриття ІІІ фестивалю ковальської майстерності «ВОГНЯНА КВІТКА»

   20 вересня 2020 року в рамках святкування 77-річниці визволення Токмака від німецько-фашистських загарбників та 236-річниці заснування міста відбулося урочисте відкриття ІІІ фестивалю ковальської майстерності «ВОГНЯНА КВІТКА», який відбувся за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації та комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради. Родзинкою свята стала металева скульптура «Ліра», яку виготовлено майстрами-ковалями на минулому фестивалі. Почесну місію відкриття було надано Токмацькому міському голові Ігорю Котелевському та члену спілки майстрів ковальського мистецтва, директору студії художнього ковальства «Статус» Олександру Ракшевському. Завдяки цьому заходу в місті з'являються нові арт-об'єкти і дана металева скульптура – це початок створення алеї із музичних інструментів біля дитячої музичної школи.

  На центральному майдані святково відкрито паркову композицію «Арт-об'єкт «Я ЛЮБЛЮ ТОКМАК» – довгоочікуваний подарунок, нова доволі симпатична та оригінальна композиція, що символізує мир і розвиток міста Токмак, і серце, що об'єднує всіх нас.
Потім жителі міста зібралися біля меморіалу загиблим токмачанам, де відбулося урочисте покладання квітів та імпровізований мітинг.

   Ввечері, на Алеї закоханих, для мешканців та гостей міста грали вуличні музики «Віват Токмак», за участю вихованців та викладачів дитячої музичної школи, а викладачі та вихованці дитячої художньої школи провели майстер-класи «Вуличні маляри малюють світ навколо».
На центральній площі міста була представлена виставка літератури та фотоматеріалів, майстер-класи та фотозони від бібліотек міста, майстрів ТО «Натхнення» міського Будинку культури «Улюблене місто - Токмак».

    Протягом дня транслювався радіоконцерт до Дня міста та Дня визволення «Токмак – моє місто чудове».
Працівники та учасники художньої самодіяльності міського Будинку культури підготували святковий концерт.
Подарунком для мешканців та гостей міста був виступ музичного гурту тріо «S-KLASS» та святковий салют.

*Всі заходи були проведено з урахуванням карантинних обмежень!

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45