search
Четвер 17 вересня

Засідання за "круглим столом" для керівників мистецьких шкіл Запорізької області

Згідно з планом роботи навчально-методичного кабінету закладів спеціалізованої мистецької освіти комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради на 2020-2021 навчальний рік з 07 по 11 вересня 2020 року на базі комунального закладу “Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека” Запорізької обласної ради проведені засідання за круглим столом на тему: “Пріоритетні напрямки роботи мистецьких шкіл на 2020-2021 навчальний рік”.

У засіданнях взяли участь 55 слухачів — керівників мистецьких шкіл та завідувачів відділами образотворчого мистецтва з мм. Запоріжжя, Енергодара, Бердянська, Мелітополя, Токмака, Михайлівського, Василівського, Більмацького, Оріхівського, Кам'янсько-Дніпровського, Бердянського, Новомиколаївського, Запорізького, Веселівського, Гуляйпільського, Вільнянського, Пологівського, Приазовського, Приморського, Чернігівського, Якимівського, Токмацького районів.

З інформацією щодо звернень працівників культури з приводу недопущення запровадження «зрівняловки» в оплаті праці працівників культури виступила голова Запорізької обласної організації професійної спілки працівників культури України Бойко Олена Іванівна. У своєму виступі Олена Іванівна зазначила, що Профспілка виступає за нову форму оплати праці, основану на чіткій диференціаціїї посадового окладу в залежності від виду і складності робіт та збільшення посадового окладу.

Про діяльність в умовах карантину та заплановані заходи на новий навчальний рік розповів директор комунального закладу “Запорізький фаховий музичний коледж ім. П.І. Майбороди” Запорізької обласної ради, заслужений працівник культури України Пелюк Сергій Олександрович.

Завідувач навчально-методичним кабінетом закладів спеціалізованої мистецької освіти комунальної установи “Обласний методичний центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради Сметаніна С.В. ознайомила керівників мистецьких шкіл з пріоритетаними напрямками роботи навчально-методичного кабінету, планом роботи на 2020-2021 навчальний рік. На засіданнях проведено практичні заняття щодо заповнення Звіту форми № 1 МШ (мистецькі школи), обговорювались питання щодо актуальності функціонування зональних методичних об'єднань, оновлення форм роботи, також обговорювались питання роботи обласної ради та президії директорів мистецьких шкіл.

Під час проведення засідань було опрацьовано ряд питань, а саме: щодо закінчення 2019-2020 навчального року в умовах карантину та організації роботи мистецьких шкіл у 2020-2021 навчальному році; реалізація форм дистанційного навчання учнів з різних фахів в умовах карантину, перехід мистецьких шкіл на навчання за новими освітніми програмами, питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Керівники мистецьких шкіл обмінювались новими ідеями щодо використання інтернет ресурсів та створення в навчальних закладах більш сприятливих умов для використання інтернет платформ.

Директор Бердянської ДМШ Бердянської міської ради Лук'янчиков М.І. презентував нову освітню програму елементарного підрівня початкової мистецької освіти з музичного мистецтва (інструментальні класи та сольний спів) у трьох вариантах.

Керівники мистецьких шкіл ознайомились з новою нотною літературою, яку предоставили фахівці відділу мистецтва Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Під час проведення засідань було вжито усіх заходів з дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в період карантину.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45