search
Вівторок 25 серпня

День незалежності України відзначали на о. Хортиця

День Незалежності України - державне свято України, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України», що прийнято вважати датою утворення держави Україна в сучасному вигляді.

«Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради долучився до організації заходів, приурочених до 29-ї річниці Дня Незалежності України.

У цьому році головні святкування Дня незалежності України в м. Запоріжжі проводились на території історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» Національного заповідника «Хортиця».

О 16:45 святкування розпочалися запальним молодіжним флешмобом від юних патріотів міста. О 17:00 годині під урочисті фанфари на головній сцені глядачам продемонстрували відеопривітання від ровесників назалежної України, які мешкають на території Запорізької області.Під бурхливі оплески розпочалася урочиста частина заходу, яка складалася з церемонії нагороджень та вручення запорожцям нагород та виступу артистів КЗ «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара» ЗОР. Далі святкову естафету продовжили виступи молодіжних рок-гуртів: «Декаданс», «SWIFT», «Punki-BoyZZ», «VAGIS BAND».

По завершенню рок-концерту о 20:00 годині глядачів запросили до музею історії запорозького козацтва, на оглядовий майданчик, насолодитися неймовірним виступом симфонічного оркестру КЗ «Запорізька обласна філармонія» ЗОР та побачили просто фантастичне світлове шоу.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45