search
Вівторок 14 квітня

Інтернет- акція «Писанка Запорізького краю»

Комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради започатковує з 8 по18 квітня 2020 року Обласну Інтернет-акцію «Писанка Запорізького краю».
Акція проводиться з метою збагачення і розвитку традицій аматорського мистецтва, пошуку і підтримки обдарованих дітей та молоді, народних умільців краю, збереження, розвитку та популяризація народного мистецтва серед населення, виховання молоді та гармонійного розвитку особистості.
Акція проходитиме на сторінці комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради у соціальній мережі Facebook.
В Акції мають право брати участь народні умільці традиційного, сучасного декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва (без вікових обмежень).
У Акції приймають участь роботи виконані, лише у певній заданій тематиці, в різних напрямках та техніках традиційного, сучасного декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва (писанкарство, вишивка, канзаші, квілінг, різьблення по дереву, живопис, витинанки та ін.).
Для участі в Інтернет-акції необхідно до 18 квітня 2020 року надіслати відео або фото робіт та заявки учасників, на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Писанка Запорізького краю».
Кращі роботи будуть опубліковані на сторінці комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради у соціальній мережі Facebook.

Завантажити анкету

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45