search
Вівторок 24 березня

Повідовляємо, що Центром створено ютуб канал ОМЦКіМ Запоріжжя, де формується рубрика «Мистецька галерея» (віртуальна подорож по закладам мистецької освіти Запорізької області).

Увага!

У зв’язку з введенням карантинного режиму та задля запобігання поширенню COVID – 19, обласний методичний центр культури і мистецтва Запорізької обласної ради переведено на дистанційну роботу.
Повідовляємо, що Центром створено ютуб канал
ОМЦКіМ Запоріжжя, де формується рубрика «Мистецька галерея» (віртуальна подорож по закладам мистецької освіти Запорізької області).
У зв’язку з цим просимо директорів мистецьких шкіл надсилати відео та фото матеріали майстер-класів, відео-уроків, академконцертів, мистецьких заходів, виставок, тощо з поміткою «Мистецька галерея» на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або в facebook.com/groups/.
Карантин – це не привід сидіти вдома без діла.
Всі надіслані матеріали будуть розміщені на офіційних сайтах Центру: у мережі Facebook, www.zomc.org.uaта ютуб каналі ОМЦКіМ Запоріжжя
https://www.youtube.com/channel/UC7ugDPjFy2p6XJqKyTAADCA?fbclid=IwAR34P3w5xlRLmXbsPvBr1HsmbBXufS_c0Yc1oCF7_89qFIuSp33zmQ88oqsДякуємо за співпрацю та порозуміння.
З повагою, колектив Центру

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45