search
Вівторок 24 березня

Повідомляємо, що Центром створено ютуб канал ОМЦКіМ Запоріжжя, де створюється рубрика «Запрошуємо в гості» (віртуальна подорож по клубним закладам та творчим колективам Запорізької області).

Увага!


У зв’язку з введенням карантинного режиму та задля запобігання поширенню COVID – 19, КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради переведено на дистанційну роботу.
Повідомляємо, що Центром створено ютуб канал
ОМЦКіМ Запоріжжя, де створюється рубрика «Запрошуємо в гості» (віртуальна подорож по клубним закладам та творчим колективам Запорізької області).
Просимо усіх не залишатися в осторонь, та надсилати відео та фото матеріали виступів творчих колективів та окремих виконавців на фестивалях, концертах, культурно-мистецьких акціях, фото- відео- розповіді про життя закладу, з коротким описом українською мовою (назвою закладу, колективу, окремого виконавця, ПІБ керівника, назвою заходу чи фестивалю) на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Листи надсилати з темою «Запрошуємо в гості»
Карантин – це не привід сидіти вдома без діла.
Всі надіслані матеріали будуть розміщені на офіційних сайтах Центру: у мережі Facebook, www.zomc.org.ua та ютуб каналі ОМЦКіМ Запоріжжя
https://www.youtube.com/channel/UC7ugDPjFy2p6XJqKyTAADCA?fbclid=IwAR34P3w5xlRLmXbsPvBr1HsmbBXufS_c0Yc1oCF7_89qFIuSp33zmQ88oqs
З повагою, колектив Центру!

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45