search
Вівторок 10 грудня

Обласний інформаційно-методичний день для клубних працівників

10 грудня 2019 року комунальною установою «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради організовано та проведено обласний інформаційно-методичний день для керівників і спеціалістів структурних підрозділів у сфері культури міських рад, райдержадміністрацій, об'єднаних територіальних громад, міських і районних установ культури клубного типу та базових будинків культури і центрів об'єднаних територіальних громад, фахівців методичних структур області за темою «Річна звітність клубних закладів області за 2019 рік» на базі комунального закладу «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека» Запорізької обласної ради. У практикумі взяли участь 62 фахівці відповідних категорій із установ культури м. Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Токмак, 11 районів та 24 об'єднаних територіальних громад Запорізької області.
На заході розглядалися питання підготовки та подання державної статистичної звітності про діяльність клубних закладів, зокрема: звіту за формою 7-НК та пояснювальної записки про роботу клубних закладів, текстових та цифрових звітів про культурно-дозвіллєву діяльність клубних закладів, розвиток традиційних жанрів художньої самодіяльності, народної творчості, роботу з виявлення та збереження елементів нематеріально-культурної спадщини.
Олена Златова. т.в.о. директора, завідувач відділу комунальної установи «Обласний методичний центру культури і мистецтва» Запорізької обласної ради ознайомила учасників інформаційно-методичного дня з проектом основних обласних культурно-мистецьких заходів на 2020 рік, а провідні методисти Алла Рушинець та Юлія Вовк надали детальні роз'яснення щодо складання звітів за всіма напрямками клубної діяльності.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45