search
П'ятниця 8 листопада

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

7 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Запорізький академічний обласний театр юного глядача» Запорізької обласної ради відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

         З професійним святом працівників культури, аматорів сцени та майстрів мистецтв вітали заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Марина Кудерчук, керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко та голова Запорізької обласної організації профспілки працівників культури України Олена Бойко.

         Теплі слова подяки лунали на честь 6 тисяч працівників культури, 5 тисяч учасників художньої самодіяльності, майже 2 тисяч майстрів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, а також ветеранів культури, які своєю діяльністю сприяють розвитку національної культури, розвивають і зберігають мистецьку спадщину нашого регіону.

         За вагомий внесок та досягнення в розвитку культури Запорізького краю кращі працівники галузі були відзначені грамотами і подяками Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради, 36 - стали лауреатами обласних премій, 5 - отримали премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького. За значні заслуги орденами Запорізької обласної ради були нагороджені 2 працівників культури.

         В подарунок на честь професійного свята для учасників заходу була представлена шоу-програма «SINATRA» - спільний проект Запорізького муніципального театру танцю та Запорізького академічного театру юного глядача.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45