search
Понеділок 7 жовтня

Відбірковий тур “Зорепад-2019” у місті Пологи

        4 жовтня 2019 року в місті Пологи Запорізької області на базі комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник»» Пологівської міської ради відбувся черговий зональний тур щорічного Обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Zorepad-2019». Руслан Дячук завідувач відділу інформаційно аналітичної роботи, народної творчості та аматорського мистецтва Обласного методичного центру культури і мистецтва взяв участь в складі журі як спеціаліст з хореографії. Фестиваль проводиться за організацією Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради та за підтримки комунальної установи «Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.
       Участь у «Зорепаді» можуть брати артисти віком від 14 до 35 років у таких жанрах:

  • сучасна пісня;
  • авторська пісня;
  • сучасна інструментальна музика;
  • сучасна хореографія;
  • цирковий та оригінальний жанр;
  • розмовний жанр.

       За підсумками зонального туру у фінальному етапі фестивалю «Zorepad 2019» в місті Запоріжжя візьмуть участь творчі колективи та окремі виконавці від Пологівського та Більмацького районів Запорізької області.
Надалі відбіркові тури «Zorepad-2019» пройдуть у містах Токмак, Мелітополь, Енергодар та Запоріжжі. Фінал, де свої виступи покажуть переможці районних відборів, пройде 18 жовтня в актовій залі Запорізького обласного центру молоді, а прикінцевий гала-концерт у ПК «Дніпроспецсталь» 1 листопада.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45