search
Вівторок 27 серпня

Святкування Дня Незалежності України

День Незалежності України - державне свято України, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України», що прийнято вважати датою утворення держави Україна в сучасному вигляді.

         Комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради долучилась до організації заходів, приурочених до 28-ї річниці Дня Незалежності України.

         У цьому році святкування Дня народження Держави відбулося у центральному парку міста «Дубовий Гай». І не дарма, бо це дозволило одночасно діяти багатьом мистецьким локаціям, фуд-кортам, дитячим зонам, виставці майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

         Біля центрального входу до парку гостей зустрічав та задавав настрою зведений духовий оркестр запорізьких військових частин.

         У «Дубовому Гаю» працювали дві концертні локації. На сцені, яка знаходилася в містечку атракціонів, виступили представники громадської організація «Світ очима дітей», а також дитячі колективи закладів культури із Запорізької, Дніпровської та Херсонської областей. Особливо вразив глядачів своїм яскравим виступом ансамбль народного танцю «Барвограй» з м. Генічеськ.

         Продовжилась концертна програма запальним виступом естрадно-духового оркестру муніципального театру танцю у супроводі учасників поважного віку школи танцю «Ритми молодості» комунального закладу «Палац культури «Титан» м. Запоріжжя.

         Для дітей у парку влаштували купу майстер-класів. Окрему увагу на святі приділили спортивним заходам. На одній із локацій було проведено турнір з боксу, де юні хлопчики та дівчата мали можливість випробувати сили в аматорському турнірі. Також запоріжцям показали що таке майстерне володіння мечем. На цій локації діяли прогулянки на каяках та драгонботі.

         Великою популярністю користувалася зона фуд-кортів, а саме локація «Українська кухня». Тут пройшов майстер-клас з виготовлення українських вареників, гості свята могли спробувати себе у ролі шеф-кухаря

         Варто зазначити, що парк прикрасили у кольори національної символіки, а гості свята здебільшого були у вишиванках.

         Вечірню програму на головній сцені парку відкрили солісти народної творчої студії «Агt-Style» комунального закладу «Палац культури «Орбіта» м. Запоріжжя, виступили також відомі гурти «Декаданc», «Франко», «Тhe Vagis Band».

         Хедлайнером свята стала популярна українська співачка ТАYANNA, яка створила атмосферу єдності та запалила драйвовий настрій тисяч запоріжців.

         Завершилося святкування Дня Незалежності України яскравим феєрверком.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45