search
Понеділок 24 червня

ХХІV-ий Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості “Топ-топ” та фестиваль юнацтва та молоді “Зірки Азову”

З 14 по 20 червня на базі установ культури м. Бердянська проходив ХХІV-ий Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Топ-топ” та фестиваль юнацтва та молоді “Зірки Азову”. Його організатори - Департамент культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації, комунальна установаОбласний методичний центр культури і мистецтва Запорізької обласної ради, Бердянська міська рада, відділ культури Бердянської міської ради Запорізької області, відділ культури виконавчого комітету Бердянської міської ради.

 

Мета фетивалю: єднання, збереження, відродження та популяризація Українського народного мистецтва; пошук та підтримка молодих талантів, творчих колективів і окремих виконавців серед дітей, підлітків та молоді; патріотичне виховання у підростаючого покоління любові до України різноманітними засобами мистецтва; збагачення культурних здобутків народу України.

 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Топ-топ” та фестиваль юнацтва та молоді “Зірки Азову” традиційно проходить кожен рік у місті Бердянську.

Цьогоріч взяли участь понад 400 дітей та підлітків віком від 4 до 25 років з міста Дніпра та Дніпропетровської області, міста Запоріжжя, Приморська, Бердянська та Бердянського району.

Діти демонстрували свої таланти у різних жанрах:

- виконавці народної пісні, сучасної популярної естрадної пісні, народної пісні в естрадній обробці;

- авторської пісні (солісти, дуети, колективи);

- виконавці народної, класичної, бальної хореографії, сучасного естрадного танцю, ритміко-пластичного;

- модерн, степ (солісти, дуети, колективи) за винятком східної хореографії;

- виконавці у жанрі художнього слова;

- виконавці циркового жанру ( крім повітряних акробатів та дресирувальників);

- виконавці інструментальної музики.

 Виступи конкурсантів оцінювало високопрофесійне журі, яке особливу увагу приділяло виконавській майстерності, артистизму, сценічній культурі, оригінальності матеріалу, відповідності представленому репертуару створеного виконавцем образу (його сценічне втілення - імідж виконавця), конкурсному репертуару: художньо-естетичній цінності, технічно-образній складності та відповідності виконавським можливостям.

Окрім конкурсних програм для учасників були організовані різноманітні заходи для відпочинку.

П'ять днів конкурсанти змагалися у різних номінаціях та демонстрували свої таланти і навички, а 19 червня феєричним завершенням фестивалю став Гала-концерт, який проходив у міському Палаці культури м. Бердянська.

Гран-прі фестивалю отримав колектив Фольклорні іскриці недільної школи Васіл Левски Болгарського товариства Родолюбіє з м. Бердянська (керівник Валентин Васілев).

Спеціальним призом від Міністерства культури України за автентичне виконання пісні нагороджена Олександра Трет’якова з м. Бердянська.

А бердянка Мирослава Руденко за свій хореографічний номер “Сила слова” отримала спеціальний приз від Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької державної обласної адміністрації.

Спеціальний приз від президента Всеукраїнського фестивалю дістався зразковому колективу спортивного бального танцю “Едельвейс” м. Бердянськ (керівник Юлія Курдюм).

Журі також відзначило й інших конкурсантів — в усіх номінаціях були визначені найкращі.
Гостей вітали зірки українського шоу-бізнесу: MONATIK, Оля Полякова, Олег Вінник, Влад Яма, Open kids, Потап і Настя тощо.

ХХІV-ий Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості “Топ-топ” та фестиваль юнацтва та молоді “Зірки Азову” будеі в подальшому розвиватисята відкривати нові зірки серед талановитої молоді України.

 

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45