search
Четвер 23 травня

Зустріч з Генеральним директором Директорату мистецької освіти Міністерства культури України

20 травня 2019 року на базі комунального закладу “Запорізький обласний краєзнавчий музей” Запорізької обласної ради відбулась зустріч з Генеральним директором Директорату мистецької освіти Міністерства культури України Колос Тетяною Миколаївною.

На зустрічі були присутні 120 директорів, викладачів мистецьких шкіл, керівники структурних підрозділів у сфері культури міських рад, райдержадміністрацій, об”єднаних територіальних громад мм. Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, Приморського, Токмацького, Мелітопольського, Василівського, Більмацького, Чернігівського, Кам”янсько-Дніпровського, Великобілозерського, Вільнянського, Гуляйпільського, Запорізького, Більмацького, Михайлівського, Новомиколаївського, Оріхівського, Пологівського, Приазовського, Чернігівського, Якимівського районів.

Тетяна Миколаївна надала роз”яснення щодо питань культурно-мистецької освіти, з приводу типових освітніх програм, щодо положення про атестацію.

Не дивлячись на те, що всі матеріали є на сторінці офіційного сайту Міністерства культури України, слухачі задавали конкретні питання, які їх турбують щоб це допомогло більш чітко зрозуміти та досконало розібратися в тому, що відбувається у процесі організації діяльності мистецьких шкіл.

Між присутніми відбувся конструктивній діалог та надана обгрунтована відповідь на всі запитання.

Дякуємо Колос Тетяні Миколаївні за роз”яснення стосовно питань культурно-мистецької освіти та діалог з викладачами, директорами мистецьких шкіл.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45