search
Вівторок 21 травня

ІХ Всеукраїнський фестиваль духової та естрадної музики «Таврійські сурми»

17 травня в Мелітополі відбувся ІХ Всеукраїнський фестиваль духової та естрадної музики «Таврійські сурми».

         Цього року було прийнято рішення об'єднати парад оркестрів з парадом вишиванок, приуроченого до Всесвітнього дня вишиванки.

         Мелітопольці та гості заходу пройшли головними вулицями міста та парком культури та відпочинку імені Горького.

         Урочисте відкриття фестивалю відбулося на стадіоні «Спартак» імені О. Олексенка, завершив відкриття головний гість заходу – оркестр військової академії (м. Одеса). О 20:00, на сцені біля Галявини казок, запрошені гості дали окремий концерт, послухати який зібралися усі відпочиваючі парку.

         Переможцями ІХ Всеукраїнського фестивалю духової та естрадної музики «Таврійські сурми» стали:

Номінація «Народні самодіяльні, духові та естрадні колективи, ансамблі»

         ІІ місце - Народний самодіяльний духовий оркестр Більмацького районного будинку культури (Керівник оркестру – Анатолій Солодовник);

         ІІ місце - Оркестр «Авіатор» льотної академії Національного авіаційного університету місто Кропивницький (Керівник оркестру Оксана Стяжкіна).

Номінація «Духові та естрадні оркестри навчальних закладів І-ІІ ступенів акредитації»

         І місце - Духовий оркестр комунального закладу «Мелітопольське училище культури» Запорізької обласної ради (Керівники Володимир Мустафін та Володимир Махонько);

І        місце - Духовий оркестр комунального закладу «Запорізьке музичне училище ім.. Платона Майбороди» Запорізької обласної ради (Керівник оркестру та диригент Олексій Піддубняк);

         І місце - Аматорський студентський колектив «S.W.I.I.M.» Мелітопольського училища культури (Керівник Максим Притуленко);

         І місце - Студентський кавер-гурт «Dream team» Mелітопольського училища культури (Керівник Вячеслав Скідан);

         ІІ місце - Естрадно-духовий оркестр Лозівського Вищого коледжу мистецтв (Керівник оркестру Наталія Тринитка).

Номінація «Духові та естрадні оркестри навчальних закладів ІІІ-ІV ступенів акредитації»

         І місце - Квартет саксофоністів Харківської державної академії культури (Керівник – Євген Козеняшев).

Номінація «Дитячі самодіяльні духові та естрадні оркестри»

         І місце - Дитячо-юнацький духовий оркестр «Водограй» м. Вишгород Київської області (Керівник оркестру – Наталія Тищенко);

         ІІ місце - Духовий оркестр Мелітопольського палацу дитячої та юнацької творчості (Керівник оркестру Сергій Матвєєв);

         ІІІ місце - Дитячий духовий оркестр Таврійського СБК Якимівського району (Керівник Анатолій Кузнєцов);

         ІІІ місце - Дитячий духовий оркестр комунального позашкільного навчального центру дитячої та юнацької творчості і туризму Василівської районої ради Запорізької області «Злагода» (Художній керівник оркестру Ігор Чижик).

         Диплом фестивалю отримали Дитячий духовий оркестр комунального позашкільного навчального центру дитячої та юнацької творчості і туризму Василівської районної ради Запорізької області «Злагода» (Художній керівник оркестру Ігор Чижик), Зразковий дитячий духовий оркестр Верхньотокмацького сільського будинку культури Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області (Керівник оркестру Микола Інюткін), Зразковий оркестр духових інструментів «Козачата» Новогородківського сільського будинку культури (Керівник – Михайло Мухачов).

Номінація «Зразкові» Духові та естрадні оркестри, ансамблі шкіл естетичного виховання»

         І місце - Дитячий естрадний оркестр ДМШ №1 м. Мелітополя (Керівник оркестру та диригент Володимир Йоркін);

         І місце - Зразковий шкільний навчальний естрадний оркестр «Джаз-академія» (Керівник – Анатолій Жульєв);

         ІІ місце - «Криворізька музична школа №4» Криворізької міської ради (Керівник - Олег Калюжний);

         ІІІ місце - Дитячий оркестр комунального закладу «Вознесенська мистецька школа» «Духовички» (Керівник оркестру – Ілля Балдурський);

         ІІІ місце - Дитячий оркестр Приазовської дитячої музичної школи (Керівники оркестру Олександр Кононихін та Валентин Гололобов);

         ІІІ місце - Оркестр духових інструментів Молочанської музичної школи (Керівник оркестру – Олег Бондаренко).

         Диплом фестивалю отримали Ансамбль мідних духових інструментів Запорізької дитячої музичної школи №1 (Керівник ансамблю – Вілій Левицький, концертмейстер – Людмила Морозова); Ансамбль духових інструментів Якимівської дитячої музичної школи (Керівники – Анатолій та Світлана Кузнєцови).

Номінація «Муніципальні духові оркестри (військові оркестри)»

         І місце - Військовий духовий оркестр військової частини А 1987 м. Запоріжжя (Диригент оркестру - майор Іван Солошенко);

         І місце - Зведений військовий оркестр Національної Гвардії України Запорізького гарнізону (Диригент – майор Ігор Ромалійський).

         Гран-прі присудили Народному естрадному оркестру Комунального закладу «Мелітопольське училище культури» Запорізької обласної ради (Керівник та диригент Віталій Шитіков).

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45