search
Понеділок 13 травня

Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок

11 травня 2019 року у центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай» відбувся Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок «Запоріжжя – місце щастя», метою якого є просування на південно-східному туристичному ринку України нових туристичних продуктів та пропозицій, популяризації Запорізького краю.
Славетна, легендарна запорізька земля: простори ланів під променистим сонцем, трав’янисті луки та таємничі плавні, сріблясті звиви річок та давні кургани і легендарний Славутич – Дніпро. Вирували над нею вихори історії: мчали скіфи, сармати, гуни, печеніги та половці; битими шляхами йшли у далекі краї каравани; промчала безкраїми Таврійськими степами вільна козацька кіннота, пропливли у вічність легкі запорізькі чайки.
Обласний методичний центр культури і мистецтва долучився до заходу із концертною програмою, залученням національно-культурних товариств через експонування виставок та презентацію кухонь, а також виставкою майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.
Туристичний фестиваль-ярмарок у прямому сенсі вибухнув – про його офіційне відкриття сповістила козацька гармата. Урочисте відкриття відбулося за участю ансамблю народної пісні та побутового танцю «Оксамит» (керівник заслужений працівник культури України - Лариса Купчинська), а також театру козацького бою «Січові козаки» (керівник Юрій Копишинський).
Вітали присутніх директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації Владислав Мороко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Пустоваров та голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані.
Протягом фестивального дня на сцені розігрувалося безліч лотерей для дітей та дорослих, працювало містечко майстрів декоративно-ужиткового мистецтва від громадської організації «Запорізький колорит», керівник Наталія Бабенко; творчого об’єднання «Самоцвіти Запоріжжя», керівник Лариса Васильєва та творчого об’єднання майстрів української народної вишивки «Цвіт калини», керівник Роза Кутасевич.
На національному подвір’ї була представлена колоритна кухня від громадської організації «Запорізьке міське об'єднання німців «Відродження», керівник Вікторія Шевченко та грузинського товариства ім. Шота Руставеллі, керівник Мамука Качлішвілі.
Національно-культурні товариства міста Мелітополя на своєму подвір’ї представили найкращі зразки своїх культур, традицій, звичаїв. До фестивалю долучилися:
- Громадська організація «Мелітопольське товариство болгарської культури «Балкани», керівник Арина Мітєва
- Громадська організація «Вірменська громада «Масіс», керівник Льова Маргарян
- Громадська організація «Мелітопольська міська єврейська община», керівник Ганна Стаценко
- Громадська організація «Мелітопольське Україно-молдавське культурно-освітнє товариство «Касса маре», керівник Наталія Орлова
- Громадська організація «Центр мексиканської культури «Естрея», керівник Ірина Короткова
- Громадська організація «Мелітопольське товариство за німецьку самобутність «Відергебурт», керівник Людмила Тіссен
- Громадська організація Культурно-просвітницьке товариство «Богемія», керівник Яна Гондл
- Громадська організація «Дім слов’янської культури», керівник Надія Зяблова
- Громадська організація майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Надія», керівник Надія Денисюк
- Громадська організація «Мелітопольське міське товариство інвалідів», керівник А. Демидова
- Запорізька обласна громадська організація індійської культури «Ганга», Юлія Панасенко.
Також на фестивалі свій туристичний продукт представили Запоріжжя, Бердянськ, Кирилівка, Мелітопольський, Василівський, Чернігівський, Якимівський та інші райони Запорізької області, а також гості з Кіровоградської, Тернопільської та Чернігівської областей.
Серед учасників – представники адміністрацій, туристично-інформаційних центрів, туристичних об’єктів, закладів культури, садиб зеленого туризму, національних товариств, а також спілок майстрів, театрів просто неба тощо.
Завершився Туристичний фестиваль-ярмарок запальним та драйвовим виступом рок-гуртів «Ліричний спалах» позашкільного навчального закладу «Центр естетичного виховання Хортицького району» Запорізької міської ради Запорізької області, керівник Сергій Бабенко, «Еvilunheard» позашкільного навчального закладу «Центр естетичного виховання Хортицького району» Запорізької міської ради Запорізької області, керівник Сергій Бабенко, а також гуртами «Maddox» та «BABURWOOD».
Тисячі туристів зі всього світу щороку приїжджають до Запорізького краю, щоб відчути який він – мальовничий куточок української землі. Сподіваємось, що знайомство з цікавими та затишними місцями нашої області надовго залишаться у пам’яті відвідувачів. А ми, запоріжці, і надалі будемо перетворювати свій дім на перлину України.
 

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45