search
Середа 8 травня

Всеукраїнська конференція директорів центрів народної творчості

Чернігівщина - чудовий край Полісся, з оригінальною природою та цікавими людьми. Край легенд, мрій, лісів і чарівної Десни. Захоплююче відчуття величі та краси!
Саме у м. Чернігів, на базі Чернігівського обласного центру народної творчості, 2-3 травня відбулася Всеукраїнська конференція директорів центрів народної творчості «Аналіз впливу сучасної інфраструктури на культурні інституції. Пошук та створення новітніх кейсів і використання їх з метою реалізації культурних ініціатив». Т.в.о. директора, завідувач відділу КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради Олена Златова разом керівниками обласних центрів народної творчості України та Міністерства культури України взяла участь у цьому заході.
Програма розпочалася з круглого столу в Чернігівській облдержадміністрації. Директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Олександр Левочко презентував учасникам конференції культурно-туристичний потенціал Чернігівщини. У ході проведення конференції директори центрів народної творчості ознайомилися з роботою провідних місцевих закладів культури, а також відвідали Кіптівську, Носівську ОТГ та місто Ніжин.
У с. Козари учасники конференції долучилися до створення Великодньої писанки, прикріпивши до неї частинку з надписом своєї області.
Найбільш пам’ятною та символічною подією стало висадження вічнозеленої «Алеї миру та єднання» із встановленням табличок ідентифікації з кожної області України. Відтепер алея туй та ялівців буде рости біля будинку культури Носівської ОТГ, нагадуючи про добрий задум, який втілили в життя у травні 2019 року керівники обласних центрів народної творчості з усієї України. Десь нам, на Чернігівській землі закріпилася своїми коріннями туя з надписом «Запорізька область».

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45