search
П'ятниця 26 квітня

Перший відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Терпсихора запрошує»

Вже п’ятий рік поспіль напередодні Міжнародного дня танцю чудовий колектив – Запорізький муніципальний театр танцю запрошує всіх шанувальників хореографічного мистецтва, зануритися в прекрасний і дивовижний світ танцю.

Світ, де панують світло, радість, грація, пластика і гармонія! У цьому році фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Терпсихора запрошує» проводиться за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації, Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради, комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистенцва» Запорізької обласної ради.
Аби представити свою майстерність до фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Терпсихора запрошує» завітали учасники аматорських колективів Запорізької області – з Токмака, Новомиколаївки, Мелітополя, Бердянська, Більмака, Запоріжжя. Колективи з Харківської області, з міст Дніпро та Київа. Близько п’ятисот учасників та 26 хореографічних колектива вийшли на протязі двох днів на сцену.
Місто Запоріжжя представляли колективи:
Студія сучасного танцю «TERRAKOT»
Народний театр сучасної хореографії «ФЕНІКС»
Зразковий художній колектив «Ансамбль естрадного танцю «Шанс»
Зразковий аматорський колектив ансамбль танцю «СУЗІР’Я»
Народний ансамбль танцю «СЛАВУТИЧ»
Колектив естрадно-спортивного танцю «ЕКСТРІМ»
Зразковий аматорський колектив, ансамбль танцю «ВАРІАНТ» ЗДШМ №3
Зразковий ансамбль танцю «БАРВІНОК»
Колектив сучасного танцю «Emotion»

Представниками від Запорізької області на фестивалі–конкурсі були колективи:
Колектив сучасного танцю «2D-DiaDance» ( СК «ARENA») м. Бердянськ
Народний ансамбль сучасного танцю «STAR LIGHT» КЗ «Мелітопольське училище культури» ЗОР
Зразковий ансамбль естрадного танцю «АЕЛІТА», БК відділу культури Токмацької міськради
Хореографічний ансамбль «Веселі молодиці» Кирилівського СБК №2 – філія №2 комунального закладу «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області»
Зразковий ансамбль естрадного танцю «ДИНОЗАВРИК», БК відділу культури Токмацької ради
Дитячий зразковий хореографічний ансамбль «ЕДЕМ», Молочанської дитячої школи мистецтв Токмацького району
Аматорський танцювальний коллектив «Жасмін» Плодородненський СБК 5.
Напродний ансамбль танцю «ЗАПОРІЗЬКИ ОБЕРЕГИ», КЗ «Мелітопольське училище культури», ЗОТ
Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК», КЗ «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради
Денс ансамбль «Юнона» Кирилівського СБК №2 – філія №2 комунального закладу «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області»
Народний ансамбль естрадного танцю «МарЛен», Бердянський державний педагогічний університет
Танцевальный коллектив "ТАНДЕМ", Новониколаевского районного центра культуры

Перший відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Терпсихора запрошує» відвідали колективи з інших регіонів України, а саме з м. Дніпро – ОКВНЗ «Дніпропетровський театрально-художній коледж»; Харківської області - Зразковий аматорський хореографічний колектив «Капітошки», м. Дергачі; Коледж хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря», м. Київ.

В журі для професійної оцінки конкурсу були запрошені спеціалісти:

ШАБАЛІНА Олена Миколаївна – кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри сучасної та бальної хореографії Харківської державної академії культури, голова журі.
ПЕТРИХІНА Ганна Валеріївна – завідувач трупи Запорізького муніципального театру танцю департаменту культури і туризму Запорізької міської ради, секретар журі.
ДРАГАН Олена Володимирівна – завідувач відділу комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.
ЖУЖУРА Дар’я Андріївна – головний балетмейстер Запорізького муніципального театру танцю департаменту культури і туризму Запорізької міської ради.
КРАВЕЦЬ Олег Вікторович – балетмейстер-постановник Академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради
МАРТИНЕНКО Олена Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету, заслужений працівник культури України
НЕВЕРОВА Лариса Степанівна – директор Запорізького муніципального театру танцю Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради, заслужений працівник культури України
НЕСТЕРОВ Олександр Миколайович – викладач, завідувач відділення народної хореографії «Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря» , заслужений артист України
ГОРДІЄНКО Олександр Миколайович - викладач народно-сценічного українського танцю Дніпропетровського театрально-художнього коледжу
Програма фестивалю-конкурсу включала:
Два конкурсних дня в номінаціях «Народна хореографія», «Сучасна хореографія», та «Класична хореографія».
Урочисте відкриття фестивалю-конкурсу «Терпсихора запрошує» та Гала концерт «Терпсихора запрошує».
Також був проведений flash mob «Україна танцює» колективами міста Запоріжжя та Запорізької обл.
Переможцями Першого відкритого фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Терпсихора запрошує» стали колективи:
Дипломами лауреатів переможців ІІІ ступеню, в номінації «Народна хореографія»:
Категорія «В» – хореографічні колективи мистецьких шкіл, вищих навчальних закладів віком від 14 років
1. Дитячий зразковийхореографічний ансамбль «ЕДЕМ»МолочанськоїдитячоїшколимистецтвТокмацького району, керівник ЖАРОВ ОлександрІванович
Категорія «А» – аматорські хореографічні колективи (клубних закладів у містах та селищах міського типу, центрів дитячої та юнацької творчості) учасники віком від 14 років
1. Хореографічний ансамбль «ВЕСЕЛІ МОЛОДИЧКИ» Кирилівського селищного будинку культури №2 – філія №2 комунального закладу «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області», керівник Кузьменко Людмила Юріївна
2. Денс ансамбль «ЮНОНА» Кирилівського селищного будинку культури №2 – філія №2 комунального закладу «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області», керівник Кузьменко Людмила Юріївна
Дипломами лауреатів переможців ІІІ ступеню, в номінації «Сучасна хореографія»:
Категорія «А»
1. Колектив естрадно-спортивного танцю «ЕКСТРИМ» комунального закладу «Палац культури «Заводський», керівник СЬОМІНА Світлана Ігорівна
2. Зразковий художній колектив «Ансамбль естрадного танцю «ШАНС» Позашкільного навчального закладу «Центр естетичного виховання Хортицького району» Запорізької міської ради Запорізької області, керівник ПТІЦИНА Людмила Анатоліївна
3. Колектив сучасного танцю «EMOTION» комунального закладу «Палац культури «Заводський», керівник МАРТЯКОВА Ольга Валеріївна
4. Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК» комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради , керівник Карпенко Алла Володимирівна
5. Зразковий аматорський колектив «КАПІТОШКИ» м. Дергачі Дергачівського районного Будинку культури, керівники АВРАМЕНКО Тетяна Вікторівна, ШКРЕДОВА Катерина Костянтинівна
Категорія «В»
1. Народний ансамбль сучасноготанцю«STARLIGHT»комунального закладу «Мелітопольське училище культури» Запорізькоїобласної ради, керівник ТАРАСОВА Олена
Дипломами лауреатів переможців ІІ ступеню, в номінації «Народна хореографія», категорії «В»:
1. Зразковий ансамбль танцю «ВАРІАНТ» Запорізької дитячої школи мистецтв №3, керівник КОПЛЕНКО Оксана Володимирівна
2. Народний ансамбль танцю «ЗАПОРІЗЬКІ ОБЕРЕГИ» комунального закладу «Мелітопольське училище культури» Запорізької обласної ради, керівник ЧЕРКЕС Людмила Олександрівна
Категорія «А»
1. Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК» комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради , керівник Карпенко Алла Володимирівна
Дипломами лауреатів переможців ІІ ступеню, в номінації «Сучасна хореографія», категорії «А»:
1. Студія сучасного танцю «TERRAKOT» комунального закладу «Палац культури «Орбіта», керівник КУЗЬМЕНКО Яна Валеріївна
2. Студія сучасного танцю «2D-DIADANCE» СК «ARENA», керівник КОРИНЕВИЧ Діана Володимирівна
категорії «В»
1. Ансамбль народного танцю «БОРИСФЕН» ОКВНЗ «Дніпропетровський театрально-художній коледж», керівник ГОРДІЄНКО Олександр Михайлович
Дипломом лауреата переможця – І ступеню, в номінації «Народна хореографія», категорії «В»:
1. Зразковий аматорський колектив ансамбль танцю «СУЗІР’Я» Запорізької дитячої школи мистецтв №2, керівник ДИМОВА Алла Павлівна
2. Ансамбль народного танцю «БОРИСФЕН» ОКВНЗ «Дніпропетровський театрально-художній коледж», керівник ГОРДІЄНКО Олександр Михайлович
Категорія «А»
1. Народний ансамбль танцю «СЛАВУТИЧ» комунального закладу «Палац культури «Молодіжний», керівник ПОДОЛЯК Ганна Володимирівна
Дипломом лауреата переможця І ступеню, в номінації «Сучасна хореографія», категорії «А»:
1. Народний театр сучасної хореографії «ФЕНІКС» Позашкільного навчального закладу «Центр по роботі з обдарованою молоддю на базі закладів освіти Шевченківського району», керівник ЛОБОДЮК Сніжана Борисівна
категорії «В»
1. Зразковий аматорський колектив ансамбль танцю «СУЗІР’Я» Запорізької дитячої школи мистецтв №2, керівник ДИМОВА Алла Павлівна
2. Народний ансамбль естрадного танцю «МАРЛЕН» Бердянського державного педагогічного університету, керівник МАРТИНЕНКО Олена Володимирівна
Дипломами лауреатів переможців І ступеню, в номінації «Класична хореографія», категорії «В» нагороджується:
1. Ансамбль народного танцю «БОРИСФЕН» ОКВНЗ «Дніпропетровський театрально-художній коледж», керівник ГОРДІЄНКО Олександр Михайлович
Дипломом За виконавську майстерність та яскраве втілення хореографічного образу нагороджується соліст Ансамблю народного танцю «БОРИСФЕН» ОКВНЗ «Дніпропетровський театрально-художній коледж» Радіон ЯЦИК
Дипломом За дослідження руху в сучасному танці нагороджується керівник Студії сучасного танцю «TERRAKOT» комунального закладу «Палац культури «Орбіта»
Яна КУЗЬМЕНКО.
Дипломами За допомогу у проведенні та участь у відкритому фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Терпсихора запрошує» нагороджуються:
1. Команда «MIRIVEND» з естетичної-групової гімнастики, керівник Гайнова Аліна Ігорівна
2. зразковий ансамбль естрадного танцю «Браво» палацу культури «Орбіта», керівник КОНСТАНТІНОВА Ірина Євгенівна.
Спеціальною премією-грошовою нагородою за популяризацію хореографічного мистецтва національних меншин України, президент асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані нагородив Зразковий ансамбль танцю «ВАРІАНТ» Запорізької дитячої школи мистецтв №3, керівник КОПЛЕНКО Оксана Володимирівна.
Гран-Прі фестивалю-конкурсу «Терпсихора запрошує» - Коледж хореографічного мистецтва «КИЇВСЬКА МУНІЦИПАЛЬНА АКАДЕМІЯ ТАНЦЮ ІМЕНІ СЕРЖА ЛИФАРЯ», керівник заслужений діяч мистецтв України ЛЯГУЩЕНКО Андрій Геннадійович в номінації «НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ» категорія «В».
Віримо що «Терпсихора запрошує» буде розвиватись, стане знаним фестивалем – конкурсом в Україні та надасть міцне підгрунтя для розвитку нових талантів в хореографічному і пластичному мистецтвах.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45