search
П'ятниця 26 квітня

50-річний ювілей творчої діяльності Якимівської дитячої музичної школи

24 квітня 2019 р відбувся концерт комунального закладу “Якимівська дитяча музична школа”, Якимівської селіщної ради, Якимівського району Запорізької області з нагоди 50 - річного ювілею творчої діяльності.
В концерті прийняло участь біля 200 учнів та викладачів з фахів: фортепіано, вокалу, акордеону, баяну, гітари, солісти, ансамблі, хореографія, театральні постанови.
Обласний методичний центр культури і мистецтва щиро привітав колектив комунального закладу “Якимівська дитяча музична школа”. У рамках ювілею відбулося нагородження викладачів грамотами, подарунками.
За час свого існування колектив музичної школи активно працював на ниві збереження, відродження та пропаганди українського мистецтва. Підтримка обдарованих дітей і молоді, розвиток їх таланту та творчого потенціалу, є одним із головних пріоритетів діяльності викладачів, це стало успішним стартом у житті для багатьох учнів, які гідно презентували свої таланти на обласних, Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах.
Від щирого серця бажаємо вам такого ж завзяття у вашій творчості, оптимізму, натхнення, нових творчих злетів в ім’я розвитку культури Запорізького краю!

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45