search
Середа 24 квітня

Інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження»

22 квітня 2019 року у місті Запоріжжя відбувся інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження».

         На зустрічі були присутні представники Чернігівської, Кирилівської, Оріхівської, Широківської, Долинської та Гуляйпільської громад, а також представники громадських організацій та установ культури.

         Виконуючий обов’язки регіонального представника Українського Центру культурних досліджень Ігор Гармаш розповів ключові моменти, на які варто звернути увагу позовникам, а також ознайомив із основними термінами конкурсу: 15.04 – старт прийому заявок (30 днів), 16.05 – початок оцінювання заявок, 05.07 – оголошення переможців, 15-07 – 01.08. – початок реалізації проектів, 20.11 – кінцевий термін реалізації проектів, 01.12 – кінцевий термін звітування за проектами.

         Зазначимо, що метою конкурсу «Малі міста – великі враження» є привернення уваги до стану об’єктів матеріальної культурної спадщини в громадах та відновлення й інтеграції ії в життя громади, стимулюючи тим самим економічну привабливість території. Й мова не лише про матеріальну, а й про нематеріальну культурну спадщину. Конкурс «Малі міста – великі враження» для усіх, незалежно від території розміщення: це може бути ГО, ОТГ, підприємці або творчі спілки – головне щоб проект був реалізований у населеному пункті з  населенням до 50 тисяч жителів.

         Маємо надію, що такий інформаційний день, організований Українським Центром культурних досліджень надихнувприсутніх робити практичні кроки до здобуття грантової підтримки майбутнім проектам.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45