search
Понеділок 8 квітня

З піснею у серці - 50 років з дня створення народного самодіяльного хору "Гетьман" Більмацького районного будинку культури

6 квітня 2019 року в Більмацькому районному будинку культури відбулась визначна подія – великий Ювілейний концерт «З піснею у серці» народного самодіяльного хору «Гетьман» з нагоди 50-річчя з дня створення колективу та 45-ї річниці присвоєння почесного звання «Народний». Очільник колективу – Олександр Родіонов.
Протягом двох годин у залі лунали пісні початку творчої діяльності колективу, козацькі, стрілецькі, автентичні, українські народні, авторські пісні та згадувалися цікаві моменти життя хору.
Активний творчий пошук колективу сприяв розширенню форм вокально-хорового співу. Ними стали – чоловічий та жіночий гурт, колектив- супутник квартет «Консонанс», які також прийняли участь у святковому концерті.
Представники влади, поважні гості та мешканці селища щиро вітали з ювілеєм колектив, який дарує своє високе мистецтво глядачам та популяризує вокально-хоровий жанр в Запорізькій області та за її межами.
Ми пишаємося Вами! Бажаємо вам творчого довголіття, невичерпного натхнення, щасливих злетів і подальших перемог!

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45