search
Понеділок 1 квітня

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

29 березня 2019 року в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» за участю Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА та Обласного методичного центру культури і мистецтва, а саме Анастасії Гнєздовської, провідного методиста з народної творчості. Координатори благодійного фонду в Запорізькій області розповіли про саму акцію, а також про те, що минулого року фонд збирав кошти на придбання слухових апаратів для дітей.
Цього року XIV Всеукраїнська благодійна акція спрямована на проблематику дитячої кардіології й проходитиме з 1 по 30 квітня. Всеукраїнський благодійний фонд пропонує долучитися усім небайдужим до збору коштів для закупівлі обладнання у кардіологічні відділення Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні.
Вперше благодійна акція «Серце до серця» стартувала у Польщі, а в Україні щорічно проводиться з 2005 року на територіях кожного міста, районного центру та села. У акції є своя атрибутика: це і плакати, і наклейки у вигляді серця, а також коробочки, куди збираються гроші.
Наприкінці благодійної акції формується річний звіт, де підбиваються підсумки кількості зібраних грошей і що саме придбано на ці кошти.
Усім, хто хоче долучитися до акції, стати волонтером, можна зареєструватися на сайті www.sercedoserca.com.ua або приєднатися у соціальних мережах «Серце до серця» facebook.com/zp.serce
Загальна кількість розставлених скриньок для збору коштів у Запорізькій області – 2000. Девіз Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» - «Дитяче серденько живи!». Адже, як зазначалося вище, цього року гроші збираються для придбання обладнання у кардіологічне відділення Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45