search
Вівторок 26 березня

Обласний інформаційно-методичний день

Комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради 26 березня 2019 року провів обласний інформаційно-методичний день для керівників та спеціалістів міських і районних установ культури клубного типу, базових будинків культури і центрів об'єднаних територіальних громад, фахівців методичних структур області за темою «Формування і розвиток пріоритетних напрямків клубної діяльності», в якому взяли участь 62 фахівці відповідних категорій із 7 районів, 22 об'єднаних територіальних громад та міст Запоріжжя, Мелітополь і Токмак.

Відкрила інформаційно-методичний день Олена Златова, т.в.о. директора, завідувач відділу обласного методичного центру культури і мистецтва, також вона ознайомила працівників культури з основними обласними культурно-мистецькими заходами на 2019 рік.

З коротким аналізом діяльності клубних закладів за 2018 рік виступили завідувач відділу обласного методичного центру культури і мистецтва Олена Драган та провідний методист Алла Рушинець.

У своєму виступі «Шляхи залучення громади до співпраці. Виявлення та підтримка культурних ініціатив», Алла Рушинець акцентувала увагу учасників заходу на необхідності нових, сучасних вимог до діяльності клубних закладів та умінні спрямовувати приватну і громадську ініціативу на розвиток і підтримку культурних цінностей своєї громади.

Яскравим прикладом підтримки громадської ініціативи було проведення Відкритого фестивалю-конкурсу вина «Чарівна лоза Примор'я» у Приморському районі та «Фестивалю щасливих ягід» у Токмацькому районі, візуальні матеріали яких представили завідувач відділу організаційно-методичної роботи комунального закладу «Приморська централізована клубна система» Приморської міської ради Тетяна Ковтун та начальник відділу культури і туризму Токмацької районної державної адміністрації Алла Медведська. Також вони детально висвітлили питання організації та проведення даних заходів, поділилися особистим досвідом взаємодії структурних підрозділів культури, органів місцевого самоврядування, представників малого бізнесу та соціальної сфери.

Для практичного використання в роботі учасники інформаційно-методичного дня отримали друковані видання обласного методичного центру культури і мистецтва.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45