search
Понеділок 4 лютого

Обласний семінар для викладачів мистецьких шкіл з фаху фортепіано

30 січня 2019 року відбувся обласний семінар для викладачів мистецьких шкіл з фаху фортепіано (згідно плану роботи методичного кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів комунальної установи “Обласний методичний центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради на 2018 - 2019 навчальний рік).   У семінарі прийняло участь 129 викладачів з мм Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Енергодара, Токмака, Дніпрорудного, Кам”янсько-Дніпровського, Мелітопольського (Вознесенівка, Костянтинівка), Якимівського (Давидівка, Кирилівка), Гуляйпільського, Оріхівського (Нестерянка, Комишуваха), Пологівського, Приазовського, Чернігівського, Вільнянського, Василівського (Мала Білозерка) районів, Нікопольської ДШМ №1 Дніпропетровської області.

Захід розпочався виступом учнів молодших класів та викладачів Запорізької дитячої школи мистецтв №1 Мартиненко В.О., Бєлих Т.В., Радкевич О.В. за темою:“Формування творчої особистості учнів 1-2 року навчання на фортепіанному відділі в рамках сучасного підходу до проведення контрольного заходу. Критерії оцінювання”. Твори , які виконували учні, були емоціональні, яскраві.

Майстер-клас “Мистецтво акомпанементу”професійно продемонстрували викладачі Запорізького музичного училища ім. П. Майбороди Семенець О.П., Чорна С.В, Петровська О.О., Шестакова В.В. . З доповіддю на тему “Робота у класі камерного ансамблю”виступила Степурко Т.М., директор Запорізької дитячої музичної школи № 5. З методичним докладом “Читання нот з листа на уроках фортепіано” виступила Бородіна Є.М. директор Енергодарської дитячої музичної школи.

З презентацією своєю збірки “Формування асоціативно-образного мислення учнів молодших та середніх класів дитячих музичних шкіл та дитячих шкіл мистецтв на прикладі авторської збірки “Давай пограємо” виступила Рибалова О.В. викладачЗапорізької дитячої музичної школи № 6.

З доповіддю на тему “Розвиток технічних навичок учнів у класі фортепіано” виступила Пометун Л.Г.,  викладач Запорізької дитячої музичної школи № 3.

О новинках педагогічного репертуару для початківців розповіла Малько О.Ю. викладач Оріхівської дитячої музичної школи ім. Марії Сокіл .                                                                                

Учасники семінару долучилися до вирішення педагогічних проблем, що спрямовані на підвищення якості початкової освіти в мистецькій школі та ознайомились з новинками методичної літератури.                                                                                                                                                                                              

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45