search
Вівторок 22 січня

Урочисті заходи, присвячені Дню Соборності України

22 січня Україна святкує День Соборності – сто років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Соборність української державності означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну.

У рамках відзначення Дня Соборності України біля районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району відбулися урочистості та покладання квітів до погруддя Т. Г. Шевченка. Обласний методичний центр культури і мистецтва долучився до цього заходу із залученням до виступу народного хору «Роднікі» (керівник заслужений працівник культури України Василь Лоскутов) комунального закладу «Орбіта» м. Запоріжжя.

Соборність землі України – духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих українських воїнів і мирних громадян України. Вічна пам’ять воїнам, які полягли в боях за вільну Україну. Вічна їм слава.

Після урочистостей представники влади, правоохоронці, військові та громадськість поклали квіти до погруддя Т. Г. Шевченка та вшанували духовного батька української нації.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45