search
Четвер 20 грудня

Відкриття обласного Новорічно-різдвяного фестивалю

19 грудня відбулося традиційне відкриття IV обласного Новорічно-різдвяного фестивалю. Святкові вогні на головній ялинці області було урочисто запалено у День Святого Миколая.

Організаторами заходу є Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації та комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

Запоріжці та гості міста мали змогу побачити на головній сцені театралізоване шоу, від Запорізького обласного театру молоді за участю зірок національного телепроекту «Мрійники України», автор і композитор Анна Казка, юний посол миру та капелан Дарина Коломицька. Також містян зігріла своїм виступом українська співачка Оксамита (м. Київ). Свої вироби демонстрували майстри декоративно-прикладного мистецтва творчого об’єднання «Цвіт калини» та громадської організації «Запорізький колорит».

Завершилося відкриття IV обласного Новорічно-різдвяного фестивалю запальним фаєр-шоу й молодіжно-розважальною програмою «Новорічний джем», яку підготував Обласний центр молоді.

Зазначимо, що святкові заходи обласного Новорічно-різдвяного фестивалю триватимуть з 19 грудня до 7 січня, тож запрошуємо усіх бажаючих доторкнутися до новорічної магії!

Протягом двох тижнів на Вас чекатимуть казкові зустрічі, веселі розваги, різдвяні традиції та новорічні дива. Святкову атмосферу для гостей фестивалю у вихідні та святкові дні створюватимуть кращі творчі колективи з усієї області, артисти обласних театрів, рада Церков, громадські організації, самодіяльні артисти. Також працюватимуть торговельні та сувенірні майданчики, фотозони, інсталяції, християнське містечко «Різдвяний вертеп».

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45