search
Четвер 13 грудня

Обласний інформаційно-методичний день

13 грудня 2018 року комунальною установою «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради було організовано та проведено обласний інформаційно-методичний день для спеціалістів відділів культури міських рад, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад, керівників міських і районних установ культури клубного типу, базових будинків культури і центрів об'єднаних територіальних громад, фахівців методичних структур області за темою «Річна звітність клубних закладів області за 2018 рік», в якому взяли участь 66 працівників культури з 10 районів області, 21 об'єднаних територіальних громад та міст Запоріжжя, Мелітополь і Токмак.

 На заході розглядалися питання підготовки та подання державної статистичної звітності про діяльність клубних закладів, зокрема:звіту за формою 7-НК та пояснювальної записки про роботу клубних закладів, текстових та цифрових звітів про культурно-дозвіллєву діяльність клубних закладів, розвиток традиційних жанрів художньої самодіяльності, народної творчості, роботу з виявлення та збереження елементів нематеріально-культурної спадщини.

 В.о. директора обласного методичного центру культури і мистецтва Оксана Герман, завідувач відділу Олена Драган та провідний методист Алла Рушинець надали учасникам інформаційно-методичного дня детальні роз'яснення щодо складання звітів за всіма напрямками клубної діяльності.

Марина Анісімова, заступник директора-начальник управління культури і туризму Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації проінформувала про терміни здачі річної звітності закладів культури області та нагородила грамотами, призами і подяками учасників обласної культурно-мистецької акції «На крилах відродження». Переможцями акції стали:

І місце — організаційно-методичний відділ комунального закладу «Приморська централізована клубна система» Приморської міської ради Запорізької області, завідувач Ковтун Тетяна Сергіївна;

ІІ місце — Мелітопольський районний організаційно-методичний центр народної творчості відділу культури, туризму та спорту Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області, директор Корнілова Ірина Володимирівна;

ІІІ місце — комунальний заклад «Централізована клубна система Якимівської селищної ради» Якимівського району Запорізької області, директор Фесик Віктор Олексійович.

Для практичного використання в роботі учасники практикуму отримали ддруковані видання, які підготували спеціалісти обласного методичного центру. культури і мистецтва.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45