search
Понеділок 22 жовтня

Святкування десятирічного ювілею народного вокального ансамблю "Криниченька"

Мистецьке життя нашого краю здавна повниться талантами та обдарованими людьми різних поколінь. Минулої суботи, 20 жовтня 2018 року в Новопрокопівському СБК проходило святкування десятирічного ювілею народного вокального ансамблю "Криниченька", керівник Світлана Минака.

Це її душа і серце вболіває за свіжість і красу, береже і примножує її духовні багатства. До своєї роботи пані Світлана ставиться сумлінно та відповідально. Як справжній керівник, прагне вдосконалювати виконавську майстерність, наближаючи її до професіоналізму. Вона прискіпливо і ретельно підбирає та оновлює репертуар.
Народний вокальний ансамбль "Криниченька" — яскраве, самобутнє явище в історії вокальної культури Токмацького району, виконавець і пропагандист кращих зразків народної української пісні, — такими словами розпочали ведучі захід, приурочений людям, особистостям, покликаним дарувати прекрасні пісні, чудовий настрій, приємні хвилини відпочинку. Привітала участників колективу завідуюча відділу обласного методичного центру культури і мистецтва Олена Златова та за вагомий внесок у розвиток і збереження української культури Запорізького краю, високий рівень виконавської майстерності, активну творчу діяльність вручила почесні Подяки від Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації та КУ “Обласний методичний центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради.
Бажаємо участникам народного ансамблю “Криниченька” добробуту, пісенності в душі та на сцені!

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45