search
Вівторок 9 жовтня

Обласний конкурс-пленер серед викладачів образотворчого мистецтва мистецьких шкіл Запорізької області

Згідно плану роботи методичного кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів комунальної установи “Обласний методичний центр культури і мистецтва” на 2018 - 2019 навчальний рік 3 - 4 жовтня 2018 року було організовано та проведено обласний конкурс - пленер для викладачів образотворчого мистецтва мистецьких шкіл Запорізької області. Конкурс - пленер проводився на території села Розумовка Долинської сільскої ради Запорізького району.

У конкурсі - пленері взяли участь 44 викладача образотворчого мистецтва з мм. Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Степногріська, Дніпрорудного, Вільнянська,  Приазовського, Кам'янсько-Дніпровського, Гуляйпільського, Вільнянського, Оріхівського, Більмацького районів Запорізької області.
Метою цього заходу було удосконалення професійної майстерності викладачів, популяризація сучасного образотворчого мистецтва у жанрі пейзажного живопису та графічного етюду.

Привітали учасників конкурсу - пленеру Сметаніна С.В. - завідуюча методичним кабінетом початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів комунальної установи “Обласний методичний центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради, Жолудь О.С. - голова журі, директор Запорізької дитячої художньої школи, член Запорізької організації Національної Спілки художників України.
До складу журі увійшли директори, провідні викладачі образотворчого мистецтва мистецьких шкіл, а саме — Абдурахманов Р.Д. (Мелітопольська ДХШ), Кіргєєва О.І. (Запорізька ДМШ № 7), Науменко С.П. (Вільнянська ДХШ), Камінська Л.В. (методичний кабінет початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів).
За умовами конкурсу-пленеру учасники повинні виконати по 2 єтюди.
Після перегляду творчих робіт журі визначило переможців:
І місце в номінації “живопис”:
- Звєрєв О.В. - Запорізька дитяча художня школа;
- Стрельчук О.Ф. - Бердянська дитяча художня школа;
- Заворотинський М.С. - Гуляйпільська дитяча школа мистецтв;
ІІ місце
- Сімчук В.С. - Запорізька дитяча художня школа;
- Шиверський В. - Запорізька дитяча художня школа;
- Онищенко В.П. - Бердянська дитяча художня школа;
- Рибалка І.М. - Дніпрорудненська дитяча музична школа;

ІІІ місце
- Алєйнікова Т.А. - Нововасилівська дитяча художня школа;
- Пєшикова С.М. - Запорізька дитяча школа мистецтв № 3;
- Потапов О.П. - Запорізька дитяча школа мистецтв № 3;
- Шенклянов В.В. - Запорізька дитяча школа мистецтв № 3;
- Науменко С.П. - Вільнянська дитяча художня школа;
- Колесникова В.І. - Запорізька музична школа № 4;
- Звонарьова С.М. - Запорізька музична школа № 7;

І місце в номінації “графіка”:
- Рибалова В.В. - Запорізька дитяча художня школа;
- Абдурахманов Р.Д. - Мелітопольська дитяча художня школа;
- Затьора С.Ю. - Бердянська дитяча художня школа;
- Дємєнтьєва А.Ю. - Запорізька дитяча школа мистецтв № 4;
- Кіргєєва О.І. - Запорізька дитяча музична школа № 7;
ІІ місце
- Шевченко В.А. - Запорізька дитяча художня школа;
- Альховик С.А. - Кам'янсько-Дніпровська дитяча школа мистецтв;
- Славогородська Т.А. - Запорізька дитяча музична школа № 8;
- Маказан К.В. - Запорізька дитяча музична школа № 8;
- Ігнатович Л.В. - Михайлівська дитяча музична школа;
- Шаньгіна Є.О. - Запорізька дитяча школа мистецтв № 2;
ІІІ місце
- Здебська О.М. - Більмацька дитяча художня школа;
- Трифонова В.І. - Нововасилівська дитяча художня школа;
- Василевська Н.С. - Запорізька дитяча музична школа № 8;
- Здебська А.В. - Запорізька дитяча музична школа № 8;
- Андріяка С.О. - Запорізька дитяча школа мистецтв № 4;
- Зірка Н.В. - Степногірська дитяча музична школа;
- Шкарупа Н.О. - Запорізька дитяча школа мистецтв № 2;
- Буторіна Н.Ю. - Вільнянська дитяча художня школа.

Вітаємо переможців конкурсу-пленеру!

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45