search
Понеділок 17 вересня

Фестиваль – конкурс моди та стилю «Таврія – етнофест»

15 вересня 2018 року з метою збереження і популяризації національно-культурної спадщини України, а саме популяризація етно-костюму як виразу автентичності, історичних витоків і неповторних традицій населення України через призму сучасності, фольклору, традицій, пісенно-танцювального мистецтва, народного художнього мистецтва населення України в місті Василівка на території історико-архітектурного музею заповіднику «Садиба Попова» відбувся фестиваль конкурс моди та стилю «Таврія – етнофест» за підтримки Департаменту культури, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької районної ради, Василівської державної адміністрації, Василівської районної ради, Василівської міської ради.
За головну корону змагалися 15 учасників віком від 16 до 43 років, з міст Київа, Запоріжжя, Мелітополя, Львова, Коломиї, Оріхова, Василівки та сіл Широке, Златопіль Василівського району.
У головній номінації «Таврія – етнофест» в категорії «Молодь» титул отримала Віталіна Сиверінова (м.Запоріжжя); в категорії «Берегиня» – Олена Марчук (м.Київ).
В категорії театри мод номінацію «Найкраща колекція» отримав театр мод «Етностиль» Дніпрорудненської спеціалізованої школи «Світоч» (м. Дніпрорудне); номінацію «Найкраща постановка» – театр моди, таланту та успіху позашкільного навчального закладу «Міського палацу дитячої та юнацької творчості» (м. Запоріжжя).
В рамках фестивалю «Таврія – етнофест» відбувся дитячий конкурс «ETHNO FASHION LOOK 2018».
Всі учасники конкурсу отримали заохочувальні подарунки і титули від організаторів та партнерів конкурсу, а до них корони, статуетки, стрічки та дипломи. За підсумками голосування журі у кожній віковій категорії і в кожному напрямку вибирали Переможця.
Протягом фестивального дня для гостей свята працювали локації «Місто майстрів», аква-грим в етностилі, виготовлення оберегів, етно фотозона. фудзона, травниця. Завершилося свято виступом Електро Фолк Групи «Коло Дій».

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45