search
Понеділок 30 липня

Участь у семінарі "Забезпечення охорони нематеріальної культурної спадщини, що знаходяться на території областей", 25-26.07.2018 м. Вінниця

25-26 липня 2018 року в м. Вінниці відбувся семінар “Забезпечення охорони нематеріальної культурної спадщини, що знаходяться на території областей”, організований Міністерством культури України та Українським центром культурних досліджень.

У семінарі взяли участь представники Міністерства культури України на чолі з начальником управління стратегічного  планування та розвитку Євгеном Лавро; фасилітатор ЮНЕСКО з Конвенції про охорону НКС, голова Експертної ради з питань НКС при Міністерстві культури України, керівник ансамблю "Божичі" Ілля Фетисов; директор УЦКД, Заслужена артистка України Ірина Френкель, науковці УЦКД, представники обласних центрів народної творчості з регіонів України. Від Запорізької області у заході взяла участь Олена Нестеренко, провідний методист з народної творчості КУ “Обласний методичний центр культури і мистецтва" ЗОР.

Учасники семінару отримали рекомендації від експертів, науковців УЦКД щодо заповнення облікової картки на елемент для включення до Національного переліку елементів НКС України та ведення місцевих переліків. Обговорили проблеми та перспективи.

Представники обласних центрів народної творчості Вінницької, Чернігівської, Сумської,  Івано-Франківської областей поділились власним досвідом роботи.

Під час заходу відбулась презентація елемента НКС “Традиція орнаментального розпису бубнівської кераміки”, що включений до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України у травні 2018 року. 

Висловлюємо щирі слова вдячності організаторам семінару за корисну і цікаву програму та актуальність запропонованих тем. Чекаємо з нетерпінням наступних зустрічей.

 

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45