search
Субота 23 червня

XXІII Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості “Топ-Топ» та фестиваль юнацтва та молоді “Зірки Азову”

З 15 по 20 червня у м. Бердянську за підтримки Міністерства культури України, Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації, КУ “Обласний методичний Центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради відбувся ХХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості “Топ-Топ”. У ньому взяли участь самодіяльні колективи та окремі виконавці з різних міст і областей України. Це понад 600 дітей і підлітків у віці від 4 до 25 років; 60 кращих творчих колективів та окремих виконавців. Юні конкурсанти змагалися за жанрами хореографія, вокал, художнє слово, циркове мистецтво.

Крім цього, на фестивалі були вручені спеціальні призи – акустичні системи. Так, приз Міністерства культури України отримав соліст з Бердянська Іван Кобець.

Приз від Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації отримала солістка народного ансамблю танцю “Вербиченька” Таїсія Валуца ​​за виконання партії метелика в фрагменті вистави “Царство ельфів” (м. Бердянськ).

Спеціальним призом від народного депутата України Олександра Пономарьова нагороджена повітряна гімнастка Вікторія Шаховська (м. Бердянськ).

Приз від Президента фестивалю отримав вокальний дует “Сестри Дарини” (м. П’ятихатки).

Приз від міського голови Володимира Чепурного отримав колектив спортивного танцю “Wind” із м. Запоріжжя (керівник Світлана Захарова).

Щиро сподіваємось, що Всеукраїнський фестиваль “Топ-Топ” буде і надалі розвиватися і відкривати нові таланти серед дітей України.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45