search
Середа 30 травня

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «KIRILLOVKA - FEST»

25-29 травня 2018 року у Кирилівці відбувся фестиваль-конкурс «KIRILLOVKA-FEST». Обласний методичний центр культури і мистецтва долучився до організації та проведення фестивалю. Свято відкриття розпочалося з урочистої ходи творчих колективів від кирилівського БК №1 до центральної площі селища, де встановлена головна сцена свята. Очолював ходу оркестр духових інструментів Мелітопольського училища культури.

Цього року на фестиваль продемонструвати свою майстерність з’їхалися близько 200 учасників з 10 областей України. У минулому році на Першому фестивалі виступали колективи тільки з трьох областей.

Організаторами та засновниками фестивалю виступила Кирилівська селищна  та особисто кирилівський селищний голова Іван Малєєв.

До почесного журі фестивалю увійшли:

Соколовська Наталія Петрівна — заслужена артистка України, старший викладач кафедри акторської майстерності та дизайну ЗНУ;

Райлян Олена Борисівна – начальник відділу з організації культурно – мистецьких заходів та міжетнічного співробітництва Запорізького обласного методичного центру культури і мистецтв;

Орловський Марк Семенович — заслужений діяч мистецтв України, директор продюсерського центру Григорія Чапкіса, керівник творчих майстерень, член правління Асоціації діячів естрадного мистецтва України, регіональний представник в Україні Європейської фестивально-концертної ліги, кавалер ордена «За служіння мистецтву»;

Гринь Лілія Олександрівна — художній керівник академічного ансамблю пісні і танцю «Запорожці», доцент кафедри акторської майстерності та дизайну ЗНУ, кандидат педагогічних наук, заслужений діяч мистецтв України;

Єгоров Михайло Олексійович — директор Мелітопольського училища культури, викладач вищої категорії;

Нечібай Тетяна Володимірівна — начальник відділу культури і туризму Якимівської РДА;

Шитіков Віталій Володимирович — завідуючий відділенням духових та естрадних інструментів Мелітопольського училища культури, викладач вищої категорії;

Кравець Олег Вікторович — головний балетмейстер-постановник академічного ансамблю пісні і танцю «Запорожці»;

Урочисте закриття фестивалю та гала-концерт відбулися 29 травня в приміщенні Кирилівського БК1. Члени журі підбили підсумки та визначили переможців у різних номінаціях.

Три напружені конкурсні дні понад 2 тис. учасників з 10 регіонів України один за одним виходили на сцену. Учасники змагалися в вокалі, хореографії, інструментальному мистецтві та оригінальному мистецтві. Серед такої великої кількості насправді талановитих конкурсантів вибрати кращих було нелегко. Кожного дня, після закінчення конкурсної програми, до пізньої ночі тривали обговорення.

Лауреатам І ступеню став зразковий хореографічний колектив «Юнона» (кер.- Людмила Кузьменко). Денс-студія «Energy» (кер.- Ірина Мирна) Vвікова категорія стала лауреатом І ступеню.  Денс-студія «Energy» (кер.- Ірина Мирна) VI вікова категорія стала лауреатом ІІ ступеню. Лауреатами ІІ ступеню стали Софія Тисячна та Катерина Зрожевська східний танцювальний колектив «Шахерезада» (кер. – Анна Саркісова). Лауреатами І ступеню став східний танцювальний колектив «Шахерезада» (кер. – Анна Саркісова) V вікова категорія. Хореографічний колектив «Фантазія» (кер.- Юля Тисячна) став лауреатом І ступеню в ІІ віковій категорії  жанр сучасний танець, та лауреатом І ступеню ІІ вікова категорія жанр естрадний танець. А також «Фантазія» стала лауреатом ІІ ступеню у І віковій категорія жанр естрадний танець.  Лауреатом ІІ ступеню у ІІ віковій категорія(дует) жанр стилізований танець. І лауреатом ІІ ступеню жанр естрадний танець, вікова категорія до 6 років. Лауреатами І ступеня став народний хор «Берегиня». Хоровий колектив «Азовські зорі», які стали володарями Гран-прі на минулорічному фестивалі, отримали диплом «За внесок у розвиток та популяризацію української пісні та високу професійну виконавчу майстерність».

Гран-прі фестивалю-конкурсу отримали:  у номінації інструментальне мистецтво — ансамбль барабанщиків «Атеш». У номінації хореографічне мистецтво — хореографічний колектив «Фантазія» Костянтинівський будинок культури. Переможці фестивалю отримали можливість на поза конкурсний вступ до Мелітопольського училища культури на творчі спеціальності. Кубок мера отримав естрадний ансамбль комунального закладу «Мелітопольське училище культури».

Були на фестивалі і спеціальні призи. Один з них це грошовий сертифікат на поїздку до дитячого творчого табору в Болгарію в місто Кітен. Зразковий хореографічний колектив «Юнона» (кер.- Людмила Кузьменко) отримав сертифікат на 300 евро. Денс-студія «Energy» (кер.- Ірина Мирна) отримала сертифікат на 300 евро. Хореографічний колектив «Фантазія» отримав сертифікат на 300 евро. Ще одним спеціальним призом був сертифікат зі знижкою 7% на музичні інструменти в музичний магазин «Мьюзік хол» м. Мелітополь.

Окрім нагородження переможців подяку отримали і ті люди, які доклали максимум зусиль для того, щоб другий Всеукраїнський фестиваль «KIRILLOVKA-FEST» пройшов на найвищому рівні. Організатор фестивалю Світлана Шиян за свою наполегливу працю отримала медаль «За служіння мистецтву». Микола Борис отримав грамоту від Департаменту культури Запорізької обласної адміністрації, та нагороду від організаторів фестивалю «Серце віддаю дітям», за величезний внесок в розвиток та популяризацію нашого курорту, за підтримку наших творчих колективів. Ті люди, які завжди підтримують всі творчі колективи нашої громади отримали нагороду від організаторів фестивалю «Серце віддаю дітям». Ті люди, які всі ці дні працювали на фестивалі отримали в подарунок тарілки-сувеніри з емблемами фестивалю.

Варто відзначити, що й сам фестиваль отримав відзнаку, а точніше був занесений до книги рекордів України. Рекордним стала найбільша кількість представників інструментального жанру на одному фестивалі – це 211 конкурсантів.
Фестиваль закінчився, але ті емоції, які вирували всі три дні у Кирилівці, ще надовго грітимуть душу і учасникам, і глядачам, і організаторам.

за матеріалами krlk.gov.ua

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45