search
П'ятниця 18 травня

Участь у І Всеукраїнському форумі-презентації «Етика релігій і конфесійне розмаїття», 17.05.2018, м. Мелітополь

17-18 травня 2018 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбувся  І Всеукраїнський форум-презентація «Етика релігій і конфесійне розмаїття» в рамках реалізації проекту молодих вчених  «Теоретико-методичний супровід діалогічної взаємодії релігійних ідентичностей у культурно-освітніх практиках народів Північного Приазов’я» - керівник проекту проректор з наукової роботи, д.п.н., професор Москальова Людмила Юріївна.

До початку заходу учасники переглянули ІІІ регіональну виставку «Духовна весна» та фотовиставку за матеріалами експедиції «Сакральні перлини Північного Приазов’я».

У відкритті форуму взяли участь: ректор МДПУ імені Богдана Хмельницького, професор Солоненко Анатолій Миколайович; проректор з навчальної роботи МДПУ імені Богдана Хмельницького, професор Мальцева Ірина Андріївна; проректор з заочно-дистанційної форми навчання МДПУ імені Богдана Хмельницького, регіональний представник Ради національних спільнот України, доцент Арабаджи Олена Семенівна; член правління національно-культурної караїмської спільноти «ДЖАМААТ» Ялпачик Софія Геліївна.

У заході також взяла участь провідний методист ОМЦКіМ Нестеренко Олена Володимирівна, яка проінформувала про діяльність установи у напрямку охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини Запорізької області для подальшої співпраці із МДПУ імені Богдана Хмельницького.

В рамках форуму проведено пленарні дискусії, модератором яких виступила доктор філософських наук МДПУ імені Богдана Хмельницького, професор, консультант проекту Троїцька Тамара Серафимівна.

Для учасників першого дня форуму була організована екскурсія храмами міста «Презентація релігійних практик Мелітопольщини», а також тренінги для студентів університету.

 

 

 

 

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45