search
Понеділок 23 квітня

Міський фестиваль народної творчості «Зорецвіт-2018»

21-22 квітня 2018 року в м. Бердянську відбувся Міський фестиваль народної творчості «Зорецвіт - 2018».

Участь у ньому брали творчі колективи усіх будинків культури та клубів міста – клуб “Маяк”, клуб “Сокіл”, Нововасилівський Центр культури і дозвілля з філією у с. Роза, палац культури “Сучасник”, Центр культури та дозвілля “Софіт”, Міський палац культури ім. Т.Г. Шевченка та Міський Центр культури і мистецтв, Будинок культури ПАТ “Бердянський райагропромпостач”, а це близько 100 художніх номерів.

До складу компетентного журі увійшли заслужені працівники культури України – Неверова Лариса Степанівна, Троян Леонід Іванович, Чернєва Олена Дмитрівна та завідувачі відділами обласного методичного центру культури і мистецтва – Драган Олена Володимирівна та Райлян Олена Борисівна.

По завершенню Фестивалю відбувся круглий стіл. Журі відмітило різножанрову палітру концертних номерів, креативність мислення у виступах, артистичність аматорів сцени. Також були надані рекомендації керівникам щодо вдосконалення їх професійних навичок у роботі та виконавської майстерності учасників колективів.

Найкращі виконавці та колективи були запрошені до участі у ХХІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої творчості "Топ-Топ" у м. Бердянськ.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45