search
Вівторок 17 квітня

Тренінг "Креативна Європа"

16 квітня ради відбувся тренінг “Креативна Європа”, під час якого менеджер із комунікацій Національного Бюро Ксенія Калина розповіла про проекти міжнародної співпраці та умови участі у програмі Креативна Європа у місті Запоріжжя.
Тренінг проводився у співпраці з комунальною установою “Обласний методичний центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради та комунальним закладом “Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека” Запорізької обласної ради.
“Креативна Європа” – найбільша грантова програма Європейського Союзу, яка фінансує проекти культурного та аудіовізуального секторів. З 2014 до 2020 року на підтримку європейських проектів, що дають можливість подорожувати, охоплювати нові аудиторії, обмінюватися практичними навичками та вдосконалюватися, планується виділити 1,46 мільярда євро.
Під час тренінгу усі присутні отримали практичні поради, насамперед, щодо того, як підготувати успішну грантову заявку, як отримати грантову підтримку “Креативної Європи”; також дізнались про успішні проекти, які підтримує КЄ, та про те, як працює грантове фінансування.
На тренінгу зібралися люди, які дійсно хочуть, аби сфера культури максимально розвивалась в усіх куточках Запорізької області. У нашому краї є дуже багато творчих та креативних людей, але не усім вистачає ресурсів. Дякуємо “Креативній Європі” та Ксенії за можливість отримати нові корисні знання та навички.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45