search
Середа 11 квітня

Обласний практикум для керівників клубних закладів

11 квітня 2018 року обласний методичний центр культури і мистецтва провів на базі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки обласний практикум для керівників клубних закладів за темою «Клубна діяльність: основні аспекти організації роботи закладів культури клубного типу», в якому взяли участь 93 працівники культури з 11 районів області, 27 об'єднаних територіальних громад та міст Запоріжжя, Мелітополь і Токмак.
Відкрила практикум в.о. директора обласного методичного центру культури і мистецтва Оксана Герман. Вона наголосила, що взаємодія із закладами культури об'єднаних територіальних громад є одним із основних напрямків діяльності Центру і наразі налагоджена співпраця більш як із 30 громадами.
Питання ведення клубної документації та організації роботи клубних формувань висвітила у своєму виступі Алла Рушинець - провідний методист обласного методичного центру культури і мистецтва.
Досвідом роботи з розробки документів, необхідних для діяльності клубних формувань поділилася Олена Качур — начальник відділу культури туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради, також вона представила відео-презентацію «Практика ведення облікової документації клубних закладів Оріхівської міської ОТГ».
Катерина Фесик - начальник відділу правового забезпечення та бухгалтерського обліку управління міжнаціональних відносин Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації надала юридичну консультацію учасникам практикуму з питань надання платних послуг закладами культури, оренди приміщень, оплати праці керівників творчих колективів та інших.
Завідувач відділу обласного методичного центру культури і мистецтва Олена Драган акцентувала увагу керівників закладів культури на дотриманні вимог до аматорських колективів щодо присвоєння і підтвердження звання «народний» (зразковий) та своєчасної підготовка і подання необхідних документів.
Про особливості збереження нематеріально-культурної спадщини на місцевому рівні розповіла провідний методист обласного методичного центру культури і мистецтва Олена Нестеренко, вона ознайомила присутніх з елементами НКС Запорізької області, які ввійшли до обласного орієнтовного переліку та надала методичні рекомендації щодо підготовки документів на виявлення елементів НКС.
Учасники обласного практикуму активно брали участь в обговоренні багатьох питань та наголосили на необхідності подальшого проведення таких заходів.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45